Dil/Language

Kuzey Kıbrıs Girne villa projeleri, ödeme planları ve kampanyalar – Kıbrıs Emlak Merkezi

Kuzey Kıbrıs’ın en popüler şehirlerinden Girne. Apartman projeleri, villa projeleri ve karma projeler ile Girne’de her bölgenin kendine özgü bir dokusu var. Birçok konut projesi inşa ediliyor Girne'de, sizinle Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinin inşa ettiği özel villa projelerini inceleyeceğiz.
Haber Tarihi: 21-07-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım deyince akla gelen ilk bölgelerden biri Girne.

Hem doğal güzelliği hem de yatırımcısına kazandıran özelliğiyle dikkat çeken bir bölge. Hızlı amortisman, yüksek kira getirisi ve değer artışı bölgeyi yatırım için cazip hale getiriyor. Tabi bu özellikler bölgeden bölgeye ve projeden projeye değişiyor.


Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinin Kuzey Kıbrıs Girne’de inşa ettiği özel villa projelerini inceleyeceğiz sizinle. İçlerinde anahtar teslim villa projeleri ve inşaat aşamasında olanlar var.

-------

Emtan Construction – West Park Projesi

Emtan West Park Projesi geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptı. Girne Alsancak’ta inşa edilen karma bir proje. İçerisinde 2+1 villa, 3+1 villa ve ticari üniteler mevcut. Lokasyon olarak oldukça güzel bir konumda. Anayola ve Alsancak’ta yaşamanın tüm güzelliklerine erişebilecek noktada.


Her villanın kendi özel kullanımına ait olan geniş bahçe ve teras alanları bulunuyor. Dağ ve deniz manzarası hakim projede.


Detaylar için tıklayın..

-------

Eroğlu Construction – Lotus Marina Projesi

Eroğlu Construction’un Girne Alagadi’de denize yürüme mesafesinde olan, kendine özel koyu bulunan villa projesi Lotus Marina. Lüks bir proje ve son 1 adet satılık villa kaldı.


Teslime hazır olan villa 800 metrekare kapalı alana sahip. Kendine ait havuzu bulunan tripleks villa da sauna ve hamam gibi özellikler mevcut. 2 salonu ve 2 mutfağı var villanın, 2 katında da mutfak ve salon mevcut. Toplam 7 yatak odası var.


Detaylar için tıklayın..

-------

Yapım İnşaat – Begon Villas

Yapım İnşaat’ın Girne’de inşa ettiği Villa projesi Begon Villas. 7 konut tipi ile toplam 13 villadan oluşuyor.


Modern mimarisi ve kaliteli işçiliği ile yakın zamanda teslim edilecek villalar.

Havuz, teras, bahçe, pergola alanı, kiler, jeneratör, şömine, barbekü, bodrum katı, otomatik sulama sistemi ve daha pek çok özellik Begon Villas’ın çekici özellikleri arasında.


Detaylar için tıklayın..

-------

Hançer İnşaat – Hançer Villaları

Hançer İnşaat’ın Girne Çatalköy’de inşa ettiği Hançer villaları proje özellikleri ve kaliteli işçiliği ile dikkat çekiyor. Villalar inşaat aşamasında ve her detay teker teker düşünülerek tasarlandı.


Türk koçanlı ve 344 metrekare büyüklüğe sahip villalar. Her biri 4 yatak odalı ve havuz opsiyonlu.

Proje lansman fiyatları ile satışta.

Detaylar için tıklayın..

-------

Emtan Construction – Deluxia Villaları

Emtan Construction'un inşa ettiği Emtan Deluxia projesi Girne Çatalköy'de, denize yürüme mesafesinde.


3 tip villa bulunan projede 10 tane villa bulunuyor. A tipi, B tipi ve C tipi seçenekleri var, siz yaşamınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 

A tipi villa 4+1 365 metrekare 
B tipi villa 3+1 244 metrekare 
C tipi villa 3+1 240 metrekare

Kaliteli malzemeler, güneş enerjisi, merkezi ısıtma, şömine gibi detaylar bu villalarda standart özellik olarak kullanıldı. 


A+ olarak inşa edilen villalar yakın zamanda teslim edilecek. 

Detaylar için tıklayın..

-------

Crafted Yapı – Living Town

Crafted Yapı’nin inşa ettiği Living Town projesi Girne Alsancak Yeşiltepe bölgesinde yer alıyor. Konumu, mimarisi, yüksek inşaat ve malzeme kalitesiyle prestijli yaşam arzulayanların tercihi oldu Living Town.


Benzer bölgede, benzer projelerle aynı zamanda başlayıp, çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirilen projede yaşam başladı. 


Bugün alan, yarın taşınabilir. Huzurla iç içe lüks bir yaşam vadeden villalar 2 tipten oluşuyor. A tipi havuz opsiyonlu, B tipi ise havuzlu.

Detaylar için tıklayın..

-------

Omağ Development – Murat Efendi Villaları

Omağ Development Murat Efendi Villaları’nı Girne Ozanköy’de inşa etti. Villalar taşınmaya hazır ve 2 tipten oluşuyor. 235 metrekare ve 290 metrekare olarak değişiyor büyüklükleri.


Projede yaşam başladı.

Detaylar için tıklayın..

-------

Cyprus Construction – Maldive Homes

Cyprus Construction’un Esentepe’de inşa ettiği projelerinden biri Maldive Homes. Projenin birinci etabı tamamlandı, ikinci etabı yakın zamanda tamamlanacak.


Daire ve villalardan oluşan karma bir proje Maldive Homes. 2+1 ve 3+1 villalar, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Site denize sadece 20 metre uzaklıkta, kendi özel plajına sahip.

Detaylar için tıklayın..

-------

High Hills Developments - Çatalköy High Park

High Hills Developments projesini Çatalköy’de inşa ediyor. Alıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan proje geniş kullanım alanı ve modern yapısı ile dikkat çekiyor.


Özel ödeme planı olan villalar dağ ve deniz manzarasına hakim.

Detaylar için tıklayın..

-------