Dil/Language

Emtan Construction’dan Girne’ye lüks villa projesi Emtan West Park – Kıbrıs Emlak Merkezi

Emtan Construction, Girne Alsancak bölgesine inşa edeceği ticari üniteler ve 2+1, 3+1 odalı villalardan oluşan projesini paylaştı. İşte Emtan West Park'ın detayları..
Haber Tarihi: 25-06-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Girne konut projeleri arasında yer alan bir çok markalı konut projesine imza attı Emtan Construction. 

Girne merkezde, Çatalköy’de ve Alsancak’ta projeler inşa etti ve etmeye devam ediyor. 

Tüm projelerinde mimariye ve kaliteye önem verdi, müşteri memnuniyetini hep yüksek tuttu. 


2020 yılının ikinci yarısına gireceğimiz bu dönemde yeni projesini duyurdu Emtan Construction, Emtan West Park

Kıbrıs’ta turizmin başkenti Girne’de inşa edilen proje dağ ve denizin arasında, Girne-Alsancak anayolu üzerinde konumlanan, hem ticari ünitelerden hem de villalardan oluşan karma bir proje.

 

 

Peki nerede inşa ediliyor Emtan West Park? 

Emtan West Park, Girne’nin Alsancak bölgesinde inşa ediliyor. 

Akdeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ve muhteşem bir gün batımı görselini size sunan proje, Girne merkeze araç ile 10 dakika mesafede. 

Girne’nin en güzide plajlarından olan Camelot Beach Club’a sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Merit Hoteller bölgesi, Girne Amerikan Üniversitesi ve Kolejleri ile Necat British College, Escape Beach Club, Golden Bay Beach ve Denizkızı Hotel plajına ise araç ile ortalama 5 dakikalık mesafededir.  

 Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ın ilk Milli Orman Parkına ve Lapta yürüyüş yoluna çok kısa bir sürüş mesafesinde yer alıyor. 

Muhteşem lokasyonda ve modern çizgide olan “West Park”, hastane, market, benzin istasyonu, restoran, eczane, kuaför, mağazalar, eğlence mekanları ve bunlar gibi birçok temel ihtiyaçlara komşu.

 

Kalite ve çağdaş modern mimarinin aynı çatı altında buluştuğu noktada, size Akdeniz’in doğal güzelliğinde sosyal alanlarıyla bir yaşam sunuyor.

 

Emtan West Park daire tipleri neler? 

West Park, çağdaş mimarisi ile oldukça dikkat çekici bir proje. Hem ticari üniteler hem de 2+1 ve 3+1 villalar bulunuyor projede. 

Projede multi fonksiyonel ve farklı metrekarelerden oluşan 11 adet ticari alan mevcut. 

Estetik ve modern olarak tasarlanan bu kompleks ana yol üzerinde konumlanmakta olup, kendi önünde bulunan otopark alanları, şık mimari tasarımı ve peyzaj alanlarıyla kullanıcılarına avantajlı imkanlar sunuyor. 

Ticari kompleksi yanı sıra 14 adet 2+1 ve 6 adet 3+1 olmak üzere toplamda 20 adet dağ ve deniz manzaralı dubleks villalar bulunuyor. 

2+1 villalar 124m2, 3+1 villalar ise 165m2 kullanım alanına sahip. 

Her villanın kendi özel kullanımına ait olan geniş bahçe ve teras alanları bulunuyor.

 

Projenin önemli bir detayı daha var. Emtan West Park, engelli dostu olarak tasarlandı. Engelli bireylerin de kullanımına uygun alanlar planlandı ve tüm sosyal alanlara engelli bir bireyin de rahatça ulaşabileceği merdivensiz bir yapı oluşturuldu.

 

“Yeni Bir Hayat İçin Doğru Yöndesiniz” sloganıyla tanıtılan Emtan West Park hakkında daha detaylı bilgi almak için linki tıklayın..