2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Girne’de yeni bir rezidans projesi; The Magic Plus..

26 Şubat 2016

Kıbrıs emlak ve Kıbrıs inşaat sektörü yeni ve farklı bir projeyle tanışıyor. Magic Rezidans ile dikkat çeken Mehmet Eminoğlu, Girne’deki yeni projesiyle şimdiden büyük dikkat çekiyor. İşte The Magic Plus ve detayları..Kıbrıs emlak ve Kıbrıs inşaat sektörü yeni ve göz kamaştıran bir projeyle tanıştı. Girne’de konumlanan, tasarımı ve manzarasıyla daha şimdiden büyük ilgi gören projenin adı; The Magic Plus..
The Magic Plus, daha önce Magic Residence projesi ile Girne’nin merkezinde farklı bir yaşam konsepti sunan, Mehmet Eminoğlu’nun projesi.
Proje Doğanköy Çemberi’ne çok yakın bir noktada yükseliyor. Hem çevre yoluna, hem de şehir merkezine ulaşım kolaylığıyla öne çıkıyor..
The Magic Plus; 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve mağazalardan oluşuyor. Projenin penthouse ve dublex penthouse seçenekleri de en özel yatırımcılar için..
Kat bahçeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları ve özel sinema salonuyla özel bir yaşam vaad eden The Magic Plus, Türk Malı arazi üzerinde yükseliyor..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ
NOT: The Magic Plus projesi ne zaman teslim edilecek? The Magic Plus’ın fiyatları ve kampanyalarla ilgili tüm detayları, Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi’nden takip edebilirsiniz..


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır