2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Frapis Dünya’nın Yatırımcısını Buluşturuyor

11 Ağustos 2016

Frapis “dünya’nın yerel yatırım ağı” olarak; proje sahiplerinin kolaylıkla dünya üzerinde yeni müşterilere erişip farklı deneyimler yaşamasını sağlayan bir oluşumdur. İşte detaylar…2016 yılı içerisinde hayata geçen ve Goseedo turistik yatırımlar A.Ş’nin bir parçası olarak, yeni bir oluşum olmasına rağmen hızla büyümeye devam eden Frapis; global anlamda hizmet vermeyi hedeflediği için İstanbul ve Antalya ofisleri ile yetinmeyip Londra ve Cidde ofislerinde de hizmet vermeye başlamış.

Süleyman KAŞIKÇI yönetiminde bir proje olarak faaliyete geçen frapis’in en büyük farklarından biri vizyonunun genişliği denilebilir. Dünya üzerinde birçok bölgeden yatırımcı ve gayrimenkul sahipleri arasında köprü görevi gören Frapis, yerel kökenli bir şirket olmasına rağmen dünyanın yatırımcısını bir araya getirme hedefi ile yola çıkmış.
Bu hedef doğrultusunda çalışmalarının devam ettiğini belirten Süleyman KAŞIKÇI; frapis.com’un şuanda ingilizce, arapça, türkçe, farsça ve rusça olmak uzere 5 ayrı dilde hizmet verdiğini de belirtiyor.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır