2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Feo Elegance projesi için geri sayım!

30 Haziran 2015

Çok konuşuldu, çok tartışıldı. Proje detayları ve fiyatlarıyla ezber bozan, iptal istemiyle günlerce gündemden düşmeyen FEO Elegance projesinde sıcak bir gelişme var. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin …Çok konuşuldu, çok tartışıldı. Proje detayları ve fiyatlarıyla ezber bozan, iptal istemiyle günlerce gündemden düşmeyen FEO Elegance projesinde sıcak bir gelişme var.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük toplu konut projesi olmaya aday olan FEO Elegance, daha başlamadan büyük ses getirdi. Tanıtım ve lansman organizasyonuyla hızlı bir satış potansiyeli yakalayan proje, bir anda bir kısım bölge halkının tepkisiyle karşılaştı.
Girne’de projenin iptali istemiyle toplanan imzalar, yatırımcının da aklını karıştırdı.
Tepki imzalarının ardından Girne Belediyesi halk toplantıları düzenledi, yine Girne’de proje için ÇED Raporu sunumları yapıldı.
Tüm bu gelişmelerin ardından gözler çıkacak karara çevrildi ve FEO Elegance için yeşil ışık yandı. Proje kaldığı yerden devam edecek.
FEO Elegance projesi kadar, tartışmalara konu olan arsada artık inşaat çalışmaları başlıyor. 20 Temmuz’da ise FEO Elegance’ın temel atma töreni yapılacak.
Yatırımcıların heyecanla beklediği proje ile ilgili tüm gelişmeleri, Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi’nden sizlerle paylaşacağız..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır