2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Erman Esentuna: Ortadoğulu yatırımcılardan büyük ilgi görüyoruz.

26 Mart 2016

Kıbrıs Emlak Merkezi Cityscape Turkey 2016’dan bildiriyor.. Goldmark Estates Direktörlerinden Erman Esentuna’ya göre Kıbrıs emlaklarına gösterilen yoğun ilginin sebeplerinden biri KKTC’nin sağladığı oturma izni avantajı..Emlak dünyasının gözü İstanbul’da.. KKTC’den bu uluslararası emlak fuarı Citpscape Turkey 2016’ya katılan tek emlak firması ise Goldmark Estates..
Türkiye – KKTC hattında dikkat çeken ve kazançlı bir yatırım köprüsü kuran Goldmark Estates direktörlerinden Erman Esentuna’ya göre KKTC emlaklarına Ortadoğulu yatırımcılardan büyük ilgi var. Bu ilginin gerekçelerinden en öne çıkanı ise oturma izni. Çünkü KKTC’den konut alan bir yabancı, belirli bir prosedürün ardından oturma izni alabiliyor.
Esentuna yıllarca Katar’da, Dubai’de, Kuveyt’te çalışan, belirli bir birikim yapan ama henüz vatandaşlık alamayan Ortadoğulu yatırımcıların, bir B planı olarak KKTC’den yatırım yapmayı tercih ettiğini anlatıyor.
Tabi oturma izni tek avantaj değil.
Goldmark Estates profesyonelleri, Kıbrıs ile ilgilenen ziyaretçilere kazançlı geri dönüş oranlarını da anlatıyor. Kira garantisi ve kısa sürede yatırımın kendini karşılaması, fuar katılımcılarını da heyecanlandırıyor..
Detaylar Ekonomi Kıbrıs Prestige dergisinin Nisan sayısında ve Ekonomi Kıbrıs yayınlarında..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır