2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emtan Olive Hill Projesini 360 Sanal Tur ile Gezin

16 Ekim 2021

Girne Alsancak’ta inşa edilen hem konumu hem de mimarisiyle kısa sürede konut projeleri arasında öne çıkan Emtan Olive Hill projesini 360 sanal tur ile gezebilirsiniz. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs Girne’de yeni konut projeleri hız kazandı. Pandemi döneminde durağan seyreden piyasa da azalan seyahat kısıtlamaları ile yeni bir dönem başladı.

30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe yer alan ve yaptığı konut projeleri ile Girne’ye değer katan Emtan Construction da yeni projesi Olive Hill‘e hızlı başladı.

Girne Alsancak’ta inşa ediliyor proje. Oldukça güzel bir konuma sahip, aynı zamanda dağ ve deniz manzarasına hakim.

Hastane, market, benzin istasyonu, restoran, eczane, kuaför, mağazalar, eğlence mekanları ve bunlar gibi birçok temel ihtiyaca yakın bir lokasyonda yer alan proje, Camelot Beach Club, Merit Hoteller bölgesi, Girne Amerikan Üniversitesi ve Kolejleri, Alsancak Özgürlük Parkı, Lapta Yürüyüş Yolu ve Escape Beach Club gibi bilinen yerlere çok yakın bir konumda.

Emtan Green Park’ta ki başarısını Emtan West Park’ta devam ettiren firma yeni projesi Olive Hill’i de satışa sundu.

Açıklandığı günden itibaren oldukça dikkat çeken proje lüks 2+1 dairelerden oluşuyor ve toplam 90 ünite mevcut.

Emtan Olive Hill projesini 360 Sanal Tur ile gezmek için linki tıklamanız yeterli. 

Emtan Olive Hill Satış Fiyatları:

Emtan Olive Hill hem mimarisi hem de konumu ile tüm yatırımcıların dikkatini çekti. Satışa açılmasından bugüne oldukça hızlı bir satış grafiği yakaladı.

Projede yer alan daireler özel bahçeli, balkonlu ve çatı teraslı opsiyonlara sahip ve satış fiyatları 84.500 GBP’den başlıyor.

Emtan Olive Hill Sosyal Olanakları:

Kalitenin ve çağdaş modern mimarinin aynı çatı altında buluştuğu noktada size, Kıbrıs’ın simgesi olan etrafı zeytin ağaçlarıyla çevrili toplamda 2000 metrekare yeşil alan, güneşin ve havanın tadını çıkarabileceğiniz yüzme havuzu ve çocuk havuzu, sizin gözetiminizde çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar sunuyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

 


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır