2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emtan Construction’dan Örnek Hamle

1 Mart 2023

Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından Kuzey Kıbrıs firmalarının inşaat kaliteleri ve denetim eksikliği tartışılırken Emtan Construction’dan örnek bir hamle geldi.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından uzmanlar Kıbrıs’ta da deprem olabilme ihtimali üzerinde durdu.

Yaşanan bu süreçte Kuzey Kıbrıs firmalarının inşaat kaliteleri ve denetim eksikliği tartışılırken Emtan Construction’dan örnek bir hamle geldi.

Emtan Construction, tüm projelerinde süreci nasıl yönettiğini ve inşa ettiği tüm yapıların sağlamlık belge ve raporlarını paylaştı.

Emtan Construction, inşa ettiği tüm projelerinde belli periyotlarda beton dökümleri sırasında numune alarak İnşaat Mühendisler Odası laboratuvarlarında test edilip uzmanlar tarafından raporlandığına vurgu yaptı.

Tüm projelerde kullanılan beton sınıfının TS 500’e göre C30 ve C35 olduğuna dikkat çeken Emtan Construction, tüm Beton Basınç Dayanım test sonuçları olması gereken minimum değerlerin üstünde olduğunun da altını çizdi.

Emtan Construction kalite ve güvencesiyle inşa edilen tüm yapıların sağlamlığına ve denetlendiğine dikkat çeken Emtan Construction’ın bu hamlesi sektöre örnek olması dileğiyle.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır