2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emtan Construction, Olive Hill İnşaatında Son Durum

12 Ocak 2023

Kuzey Kıbrıs’ta lüks konut projelerine imza atan Emtan Construction’ın, Girne Alsancak’ta hayata geçirdiği Olive Hill projesinin inşaatında son durum.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın incisi Girne bölgesinde lüks rezidans ve markalı konut projeleriyle öne çıkıyor Emtan Construction.

Emtan Construction imzalı Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkenti olan Girne Alsancak’ta konumlandırdığı Olive Hill projesinin inşaat çalışmaları da hızla ilerliyor.

2024 teslim tarihli ‘Bir ömür ayrıcalık’ sloganıyla yola çıkılan lüks rezidans projesi Olive Hill inşaatında yavaş yavaş sona yaklaşılıyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Emtan Construction’ın asırlık zeytin ağaçlarının arasında doğa ile bütünleşen, Akdeniz’in eşsiz dağ ve deniz manzarasına sahip projesi Olive Hill’in satışları da hız kesmeden devam ediyor.

Toplam 90 konuttan oluşan Olive Hill, Girne’nin en lüks rezidans projeleri arasında yer alıyor.

Emtan Construction imzalı Olive Hill projesi, kalitenin ve çağdaş modern mimarinin aynı çatı altında buluştuğu noktada, Kuzey Kıbrıs’ın simgesi zeytin ağaçlarıyla çevrili toplamda 2000m2 yeşil alan, güneşin ve havanın tadını çıkarabileceğiniz yüzme havuzu ve çocuk havuzu, çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar da sunuyor.

Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Olive Hill projesinde yerinizi almak için Emtan Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır