2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emtan Construction İmzalı Emtan Reflection Projesi Konut Özellikleri

12 Ocak 2024

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün başarılı firmalarından Emtan Construction’ın Mağusa Tatlısu’ya konumlandırdığı Emtan Reflection projesinde faizsiz 6 yıla kadar esnek ödeme planı ile konut sahibi olmak ister misiniz? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın beşinci sakin şehir unvanına sahip Tatlısu bölgesinde, Kuzey Kıbrıs’ın altın sahillerine yakın, doğa ile iç içe, şehrin kalabalığından uzak, yeşil ve mavinin kesiştiği bir konumda yer alıyor.

İskele ve Girne’nin tam ortasında konumlanan Emtan Reflection projesi, birçok temel ihtiyaca yönelik olarak ultra lüks bir şekilde tasarlandı.

1+1 daire, 2+1 loft penthouse, 3+1 daire, 3+1 villa bungalow şeklinde dört farklı konut tipi bulunan proje rezidans kültürünü Tatlısu’ya taşıyor.

Reflection, toplamda 21.195m2 alan üzerinde 4.000m2 büyüklüğünde yemyeşil peyzaja yayılmış, 600m2 açık havuzları, 700m2 kapalı sosyal tesisleri ve toplamda 84 adet lüks konutun bulunduğu ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Restoran, gym, sauna, açık ve kapalı havuz, çocuk havuzu, pool bar, mini market, çocuk oyun parkı ve kapalı oyun bölümü gibi birçok sosyal alana sahip projeye yatırımcı ilgisi yoğun. Satışların çok hızlı ilerlediği projede sınırlı sayıda konut kaldı.

Emtan Reflection projesinde inşaatın başlaması ile eş zamanlı olarak 6 yıla kadar faizsiz esnek ödeme planı da sunuluyor.

Emtan Reflection projesinde yerinizi almak için hemen Emtan Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

Konut Tipleri:

  • 1+1 Daire
  • 2+1 Loft Penthouse
  • 3+1 Daire
  • 3+1 Villa-Bungalow

Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır