2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Deniz, kum, güneş ve İskele Long Beach

15 Mayıs 2023

Tarihi dokusu, altın kumsalları ile turist ve yatırımcıların ilgi odağı İskele Long Beach.
Tarihi ve kültürel açıdan zengin mekanları, kazançlı yatırım fırsatları sunan konut projeleri.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın en popüler turistik bölgelerinden biri İskele Long Beach.

Turizm ve inşaat sektörünün de ilgi odağı olan İskele Long Beach, bembeyaz kumsalları, palmiye ağaçları ve Akdeniz’in eşsiz plajları ve tüm bunlarla harmanlanan İskele konut projeleri ile adeta cennetten bir parça.

İskele Long Beach, inanılmaz güzellikte olan uzun kumsalı ile ünlü.

Long Beach’te, yılın büyük bir bölümünde güneşli ve sıcak bir hava hakim. Bu nedenle de tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında geliyor.

Kumsalda su sporları, rüzgar sörfü, kitesörfü, jet ski gibi aktiviteleri Long Beach plajlarında sıklıkla görebilirsiniz.

Bölgede birçok restoran, bar ve gece kulübü ile Long Beach’in gece hayatı da rengarenk.

İskele Long Beach’in yakınında, tarihi ve kültürel açıdan zengin mekanlar da bulunuyor. Özellikle, Salamis Antik Kenti ve St. Barnabas Manastırı, bölgede ziyaret edilebilecek önemli turistik yerlerden.

 

Long Beach konut projeleri

Kuzey Kıbrıs’ın hızla büyüyen turizm bölgelerinden İskele Long Beach’te son yıllarda birçok modern konut projesi inşa ediliyor.

Yatırımcılara cazip fırsatlar ve kampanyalar sunan İskele Long Beach konut projeleri modern mimari ve lüks tasarımıyla birçok ihtiyaca yönelik olarak üretiliyor.

Lüks stüdyo dairelerden büyük villa tarzı konut tiplerine kadar her seçeneğe sahip Long Beach konut projeleri yüzme havuzları, spor salonları, spa merkezleri ve çocuk oyun alanları gibi sosyal olanakları ile de oldukça dikkat çekiyor.

Deniz manzaralı veya denize yakın konumlarıyla ister tatil, ister yaşam, isterseniz de yatırım düşünebileceğiniz Long Beach konut projeleri bu özellikleriyle de değer kazanıyor.

Bölgedeki konut projeleri, yılın büyük bir bölümünde turistler tarafından yoğun ilgi gördüğü için, yatırımcılar için kira getirisi potansiyeli yüksek bir fırsat da sunuyor.

İskele Long Beach konut projelerini Kıbrıs Emlak Merkezi’nden inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır