2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Dems Construction Majestik Villaları’nda İnşaat Başladı

18 Temmuz 2022

Dems Construction’un Gazimağusa Yeniboğaziçi’nde inşa ettiği lüks villa projesi Majestik Villaları’nda inşaat başladı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

majestik villaları kıbrıs emlak merkezi

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Dems Construction‘ın Gazimağusa Yeniboğaziçi’nde inşa ettiği birbirinden farklı 5 konut tipine sahip, lüks villa projesi Majestik Villaları‘nda inşaat başladı.

Proje, Gazimağusa Merkez’e sadece 5 dakika uzaklıkta, hem şehir ile iç içe hem de şehirden uzak sakin bir yaşam sunuyor konut sahiplerine.

Her bir villa, ayrı ayrı düşünüldü ve tasarlandı bu projede. Yaşam alanları geniş ve ferah. Her yatak odasının kendine ait özel banyoları var ve giyinme odaları var. Bazı tiplerde kadın ve erkek için ayrı ayrı giyinme odaları bile mevcut Majestik Villaları‘nda.

majestik villaları

Lüks bir konsepte ve 5 farklı tipe sahip konutlardan oluşuyor. Projede 6 adet 4+1 ultra lüks villa, 10 tane 4+1 havuzlu dubleks villa, 5 tane 3+1 dubleks villa, 8 tane 3+1 tek katlı villa ve 16 tane de 3+1 ikiz villa çeşitleri var.

Majestik Villaları’nda inşaat başladı ve projenin teslimat tarihi Haziran 2024.

Daha sonrasında 2. ve 3. etaplarının da satışa açıldığı projede son kalan konutlar hakkında bilgi almak için Dems Construction‘a ulaşabilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır