2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Dems Construction Kuzey Kıbrıs’ı İngiltere Emlak Fuarında Temsil Etti

4 Nisan 2022

Dems Construction Majestik Villaları projesi ile İngiltere Emlak fuarında Kuzey Kıbrıs’ı temsil etti. Hem Kuzey Kıbrıs’ı anlattı hem de yatırım fırsatlarını. Peki İngiltere Londra’da düzenlenen Property Investor Show nasıl geçti? Dems Construction Direktörü Süleyman Can fuara katıldı ve sonuçları değerlendirdi.

süleyman can kıbrıs

Kuzey Kıbrıs’ın avantajlı yatırım fırsatlarını anlatmakla bitmez. Hem yatırım hem de yaşam için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Kuzey Kıbrıs’ı, Dems Construction İngiltere Londra’da temsil etti.

İngiltere Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapan ülkelerin başında geliyor. Ancak sadece İngiltere’de ki yatırımcıların adamızı ziyaret etmesini beklemek olmaz, gidip anlatmak da gerekiyor. Dems Construction Direktörü Süleyman Can da Londra’da düzenlenen Property Investor Show’ katıldı.

İngiltere Londra’da düzenlenen Property Investor Show’un genel olarak iyi geçtiğini söylüyor Süleyman Can. Çok kalabalık olmamasına rağmen çok güzel dönüşler aldıklarını, acente bağlantıları ve bireysel alıcıların yoğun talebi olduğunu da ekliyor. Ayrıca ziyaretçiler VR gözlük sayesinde Majestic Villa projesinin içerisinde sanal ortamda gezmeyi de deneyimleyerek projeye tam not verdi.

dems construction kıbrıs

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır