2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Dems Construction Direktörü Süleyman Can Kimdir?

20 Eylül 2022

Lüks villalar ve konsept projelerle öne çıkan Dems Construction Direktörü Süleyman Can ile tanıştınız mı? Bu içeriğimizde Kıbrıslı inşaat mühendisi Süleyman Can kimdir diye sorduk… İşte detaylar.Kuzey Kıbrıs inşaat sektörüne konsept projeler kazandırıyor. Standardın ötesinde çizgiler oluşturarak, kendi markasını yaratıyor.

KKTC inşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile Süleyman Can, Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Dem’s Construction firmasının direktörü.

Peki son dönemde adı sıkça aranan, Yeniboğaziçi’nde lüks villaları ve Long Beach’te konsept projesiyle inşaat sektöründe popüler olan Süleyman Can kimdir? 

Dem’s Construction firmasının direktörü Süleyman Can. Şirketin ismi kızlarının adının baş harflerini taşıyor. Derin ve Ekin adında iki kız çocuğu babası olan Süleyman Can, 22 yıllık tecrübesinin de hayatının miladı olarak tabir ettiği firma ismine verdi. Böylelikle Derin, Ekin, Milat olarak 22 yıl sonra kendi şirketini kurdu ve Dem’s Construction doğdu.

Süleyman Can, Dem’s Construction’ı konsept proje ve lüks villaları ile kısa sürede başarıya götürdü. Başarının temelinde 22 yıllık tecrübe ve güven yatıyor. Yani diyebiliriz ki sektörel tecrübesini, Dem’s Construction çatısı altında birleştirerek kendi markasını oluşturdu.

Farklı fikirler ve konsept projeler yaratarak, standardın üstünde olmayı hedef edinmiş Süleyman Can. Venice ile Venedik’in gondollarını Kuzey Kıbrıs’a taşıyan, yüksek standartta villalar tasarlayan bir inşaat mühendisi.

Marina, üniversite ve otoyollar gibi Kuzey Kıbrıs’ın birçok büyük projesinde imzası bulunan Süleyman Can, Dem’s Construction ile Kuzey Kıbrıs’ta markalı konut projeleri üretmeye devam ediyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi Youtube kanalına konuk olan Süleyman Can’ın çalışmalarını ve yol haritasını yakından görmek için, röportaj videosunu izleyebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır