2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Creditwest Bank CEO’su Süleyman Erol’a 10’uncu yıl kutlaması..

21 Ağustos 2016

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün güçlü markası Creditwest Bank’ta kutlama heyecanı vardı. 10 yıldır bankanın yönetimini üstlenen Dr. Süleyman Erol için Creditwest çalışanları bir sürpriz yaptı.Creditwest Bank’ta 10 yıldır genel müdürlük görevini başarıyla yürüten Dr. Süleyman Erol’a İnsan Kaynakları bölümü tarafından süpriz parti düzenlendi. 270’e yakın Creditwest’linin katılımı ile geçtiğimiz gece Girne’deki Lord Palace Otel’in Sky Bar’ında gerçekleşen etkinlikte çalışanlar eğlenme ve kaynaşma fırsatı da buldu.
Süpriz gecede Dr. Süleyman Erol’un görevi süresince gerçekleştirdiği başarıların anlatıldığı slaytshow katılımcılara gösterildi ayrıca 10. yıl plaketi takdim edilerek 10. yıl pastası kesildi.
EROL: BAŞARIMIZ EKİP ÇALIŞMASININ SONUCUDUR VE BU NEDENLE DE KALICIDIR
Dr. Süleyman Erol’a plaketini Hazine, Dış İşlemler ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mazher Zaheer takdim etti. Zaher plaketi verirken Dr. Süleyman Erol’un Creditwest’lilere verdiği güven ve motivasyon için teşekkür etti. Plaketini alırken söz alan Dr. Süleyman Erol ‘Başarı takım işidir, siz olmasaydınız bu başarı olmazdı.’ diye konuşarak ‘Başarımız bir ekip çalışmasının sonucudur ve bu nedenle de kalıcı bir kalıcıdır. Hiçbir zaman ‘ben yaptım’ demedim, başarı tek kişilik olmamalıdır, tek kişilik ise de anlamlı değildir’ diye konuştu.
Creditwest’in başarısını çok iyi bir takım olmalarına, yıllarca insan kaynağına yapılan yatırımların bir sonucu olduğunu vurgulayarak, çalışanlara çok fazla değer verdiklerini, çok kaliteli gençlerle çalıştıklarını, onları sürekli kariyerlerinde ilerlemeleri için teşvik ettiklerini ve başarmak için uygun ortamı oluşturduklarını, böylelikle başarıya hep birlikte çalışarak ulaştıklarını dile getirdi. Erol ‘İşe girdiğim tarihi ben unutmuştum, benim için çok büyük bir sürpriz oldu ve böyle bir gecenin düzenlenmesi beni çok duygulandırdı. Ekip arkadaşlarımın takdiri ve onların elinden aldığım anı plaketi benim için hediyelerin en değerlisidir. ’ dedi.
Creditwest’in farkının sağladığı birlik ve beraberlikten geçtiğini ekleyen Dr. Süleyman Erol, Uluslararası Araştırma Kuruluşu AON Hewitt tarafından yapılan çalışmalara göre Creditwest’in çalışan memnuniyetinin %94 puan ile en yüksek kurumlardan birisi haline geldiğini, şu anda yeni mezun gençlerin çalışmak için ilk tercih ettikleri kurum olduğunu, takım ruhu ve çalışan motivasyonunu daha ileri taşımak için çalışmaya devam edeceklerini ekledi.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır