2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Boray Emlak – Kıbrıs Emlak Merkezi

19 Eylül 2015

Kıbrıs emlak acentelerinden Boray Emlak hangi alanlarda hizmet veriyor? Boray Emlak kaç yıldır Kıbrıs emlak sektöründe? Boray Emlak Kıbrıs’ın hangi bölgelerinde aktif olarak yer alıyor? İşte Kıbrıs Emlak Merkezi emlak acenteleri rehberinde, Boray Emlak köşesi..Boray Emlak kurulduğu 1995 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinen bir Kıbrıs emlak acentesi.
Şirket çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsiyor ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam ediyor.
Boray Emlak şu an itibarı ile Lefkoşa ve Girne’de iki ayrı ofisi ve yirmiyi aşkın yerli ve yabancı personeli ile müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarıyor.
Şirketimiz “güven ve kalite” anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirliyor.
Boray Emlak, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlıyor.
Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Boray Emlak, 2007 yılında yürürlüğe giren 38/2007 sayılı Emlakçıların kayıt ve işlemleri yasası altında, KKTC içişleri bakanlığının verdiği 137 numaralı Emlakçı lisansının da sahibi..

İLETİŞİM BİLGİLERİ;

Adres:
Telefon:
Faks:
E-Posta:
Adres: No: 45 Okullar yolu K.Kaymaklı Lefkoşa KKTC
+90 392 228 82 21
+90 392 228 02 49
info@borayemlak.com

Adres:
Telefon:
Faks:
E- posta
5 Terkan Plaza Karaoğlanoğlu Girne KKTC
+90 392 822 29 19
+90 392 822 28 98
info@borayestates.com

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır