2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Baştaşlar Group Münhal Duyurusu

19 Şubat 2024

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün köklü firmalarından Baştaşlar Group, münhal açtı! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.İnşaat sektöründe iş arayan veya iş değiştirmek isteyenler için yepyeni bir iş fırsatı.

Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmalardan olan Baştaşlar Construction, büyüyen ekibin parçası olmak üzere takım arkadaşları arıyor.

Hızlı büyüyen ve gelişen firma, Satış görevlisi alımı yapacak.

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'MÜNHAL SATIŞ GÖREVLİSİ Hızlı büyüyen bir şirket olarak; ne yapacağını bilenleri arıyoruz. Girne Esentepe' de bulunan Baştaşlar Group bünyesinde Kuzey Kıbris Turkcell şubesinde görevlendirilmek üzere "Satış Görevlisi" pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz. a Aranan Nitelikler Tercihen telekomünikasyon teknoloji sektörlerinde satış deneyimi olan Teknolojiye merakli -İngilizce ve Türkçe dillerine hakim (Rusça bilmesi avantaj sayılacaktır) -İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın Kişisel gelişime önem veren -Gerektiğinde sorumluluk alabilen .Prezentabl -Microsoft Office programlarına hakim Girne, Çatalköy veya Esentepe bölgesinde ikamet eden Başvuru Apply: hr@bastaslar.com BAŞTAŞLAR "since 1969" since' görseli olabilir


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır