2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Baştaşlar Group Münhal Açtı

30 Ocak 2024

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün güçlü firmalarından Baştaşlar Construction, Bilgi işlem destek personeli pozisyonda münhal açtı! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmalardan olan Baştaşlar Construction, büyüyen ekibin parçası olmak üzere takım arkadaşları arıyor.

Girne Esentepe’de Baştaşlar Construction bünyesinde görevlendirmek üzere Bilgi işlem destek personeli pozisyonda münhal açtı.

Bir şunu diyen bir yazı 'MÜNHAL Hızlı büyüyen Bilgi İşlem Destek Personeli şirket olarak; ne yapacağını bilenleri arıyoruz. Girne Esentepe' de bulunan Baştaşlar Group bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi İşlem Destek Personeli" pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler Üniversite, Meslek Lisesi Bilgisayar bölümlerinden mezun, Elektronik PC, network ve hardware konusunda bilgi sahibi, Donanım ve yazılımların kurulum ve desteğini yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, kendini geliştirme konusunda istekli, Problem çözme becerileri gelişmiş, Başvuru: info@bastaslar.com Girne veya civarında ikamet eden, İyi derecede ingilizce bilen. BAŞTAŞLAR since 1969" 5"since' görseli olabilir


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır