2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Baştaşlar Group Münhal Açtı

26 Eylül 2023

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün güçlü firmalarından Baştaşlar Group münhal açtı! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.İnşaat sektöründe iş arayan veya iş değiştirmek isteyenler için yepyeni bir iş fırsatı.

Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmalardan olan Baştaşlar Construction, büyüyen ekibin parçası olmak üzere takım arkadaşları arıyor.

Baştaşlar Group; Etkinlik Müdürü – Heart Centre Müdürü münhali açtı.

Başvuru : hr@bastaslar.com

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'MÜNHAL ETKİNLİK MÜDÜRÜ Hızlı büyüyen bir şirket olarak; yapacağını bilenleri arıyoruz. Girne Esentepe' de bulunan Baştaşlar Group bünyesinde görevlendirilmek üzere "Etkinlik Müdürü' pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler Etkinlik yönetimi konularında deneyimi olan Farklı sosyoekonomik, kültürel ve etkileşim kurma becerisi olan geçmişe sahip kişilere etkili bir şekilde Profesyonel sunum becerisi olan Çok Teknik tasarım vb. projenin unsuru olan konuları planlayıp yönetecek seviyede bilgisine sahip derecede İngilizce bilen Müşteri yönetimi konusunda uzman Esnek çalışma saatlerine uygun Seyehat engeli olmayan Başvuru: hr@bastaslar.com Askerlik ile lişkisi bulunmayan Aktif araç kullanabilen BAŞTAŞLAR 1969" "since' görseli olabilir

Bir kalp ve yazı görseli olabilir

 


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır