2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Baştaşlar Construction Sun Valley Country Side Projesinde 3 Farklı Konsept

10 Ocak 2023

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün köklü firmalarından Baştaşlar Construction kalitesi ile Esentepe’de hayat bulan, Sun Valley Country Side projesinde 3 farklı köy konsepti ile satışlar devam ediyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyesi Baştaşlar Construction, Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün başarılı firmalarından.

Girne’nin doğusunda Esentepe’de hayata geçirdiği Sun Valley konsepti ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Baştaşlar Construction, Sun Valley konseptinin devamı niteliğinde hayata geçirdiği Sun Valley Country Side projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Markalı konut projelerinde Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe öne çıkan firmalardan olan Baştaşlar Construction, Sun Valley Country Side projesinde de kalitesinden ödün vermeden, aynı çizgiyle yoluna devam ediyor.

Baştaşlar Construction’ın 3 farklı köy konseptinden oluşan Country Side projesi, yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Sessizlik ve sakinliğin içinde adeta cennetten bir parça olan Esentepe’de konumlanan bu projede yer almak için geç kalmayın.

 

Sun Valley Country Side Hakkında

‘Hanging Gardes Village’, ‘Wonder Stones Village’ ve ‘Golden Circle Village’ olmak üzere 3 farklı köy konseptli siteden oluşuyor Country Side.

Baştaşlar’ın Country Side projesinde stüdyo, 1+1,2+1 apartman tipi ve 3+1 villa ve ikiz villa, 4+1 villa konut tiplerinden oluşuyor.
İki katlı apartman tipi konutlarda ise bahçe veya penthouse seçeneği bulunuyor.

Satışları hızla devam eden projede yer almak için Baştaşlar Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Etiketler: , , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır