2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Armar Group’tan Goldmaster lansmanı..

26 Nisan 2016

Blomberg ve Grundig ürünlerinde başlattığı değişim kampanyası ile vatandaştan yoğun talep gören Armar Group, bu kez Goldmaster ile dikkat çeken bir projeye imza attı. Goldmaster küçük ev aletlerini tanıttı.Kıbrıs Türk ekonomisinin köklü ve güçlü işletmelerinden Armar Group, alışveriş sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Grundig ve Blomberg ürünlerinde başlattığı değiştirme kampanyası ile büyük ses getiren Armar Group, şimdi de Goldmaster ile atağa kalkmaya hazırlanıyor.
Goldmaster Küçük Ev Aletleri ürünlerinin de KKTC distribütörlüğünü üstlenen firma, kapsamlı bir lansman ve tanıtıma imza attı.
Armar Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arar’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda, Goldmaster CEO’su Sinan Bora da yer aldı.
Lefkoşa Merit Otel’de düzenlenen etkinlikte; gıda ve içecek hazırlamadan temizliğe, güvenlikten kişisel bakıma kadar Goldmaster’ın dikkat çeken ürünleri tek tek anlatıldı.
Armar Group mağaza satış temsilcileri, pazarlama, reklam ve servis personeli ile bayi satış temsilcilerinin katıldığı toplantı, çekilen aile fotoğrafıyla sona erdi.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır