2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Aderans Construction, Ultramarine Nuance Projesinde Yerinizi Aldınız mı?

5 Ekim 2023

Mimarlığı ve müteahhitliği tek çatı altında başarıyla sürdüren Aderans Construction’dan Esentepe’ye yeni proje Ultramarine Nuance! Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Aderans Construction imzalı tatil köyü konseptinde olan Ultramarine Nuance hızlı bir satış grafiği çiziyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Aderans Construction’ın Esentepe’ye konumlandırdığı lüks konut projesi satışa açılmasından kısa süre sonra büyük bir satış başarısı gösterdi.

1+1 ve 2+1 konut tiplerinden oluşan ultra lüks tatil köyü konseptinde olan Ultramarine Nuance’da birçok sosyal aktivite alanları da mevcut.

İster yatırım ister yaşam alanı olarak tasarlanan Ultramarine Nuance, peyzajlı bahçeleri, deniz manzaralı yapay plajları, sonsuzluk havuzu, Spa, hamam, spor salonu, buhar odası, tenis kortu, yürüyüş yolu, dış mekân sporları ve çatı teraslı restoranı ile de dikkat çekiyor.

Doğa ile iç içe lüks ve modern mimariye sahip proje, yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Satışların hızla sona doğru yaklaştığı Ultramarine Nuance projesinde ister yaşam ister yatırım amaçlı siz de geç almadan Aderans Construction ile iletişime geçin.

 


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır