2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Aderans Construction Satış Direktörü Pervin Abohorlu Doğramacı Kimdir?

9 Mayıs 2023

Çevreci bir mimar, idealist bir akademisyen ve Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe dikkat çeken firmalardan Aderans Construction Satış Direktörü.
Kıbrıs inşaat sektörünün başarılı iş kadınlarından, Aderans Construction Satış Direktörü Pervin Abohorlu Doğramacı kimdir?
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe lüks apartman ve villa projeleriyle öne çıkan firma Aderans Construction’ın Satış Direktörü Pervin Abohorlu Doğramacı, 1984 yılında dünyaya geldi.

Memur bir annenin ve İnşaat Mühendisi bir babanın evladı olarak hayata gözlerini açan Pervin Doğramacı, çevreci bir mimar, idealist bir akademisyen ve Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün öne çıkan firmalarından Aderans Construction Satış Direktörü.

Mimarlık, tasarım ve yapılı çevre konusunda her zaman tutkulu oluşu ile bilinen Pervin Doğramacı, lisans ve yüksek lisans eğitiminin ardından University of Nottingham Built Environment and Architecture bölümünden Doktor unvanını almaya hak kazandı.

Ardından Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde “Yardımcı Doçent” unvanına sahip olan Pervin Abohorlu Doğramacı’nın idari ve akademik birçok çalışmanın yansıra; makale, kitap, ulusal ve uluslararası bildirileri de bulunuyor.

Aderans Construction’da süren Satış Direktörlüğü görevinin yanı sıra yarı zamanlı olarak, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde geleceğin mimar ve iç mimarlarına da eğitim veriyor Pervin Abohorlu Doğramacı.

Öğretim ve araştırma konusunda yılların vermiş olduğu bilgi birikimini, deneyimini, eğitimci rolünün kazandırdığı iletişim becerileri ile, Aderans Construction’da satış departmanını ve stratejilerini geliştirerek, rekabetçi pazarda daha başarılı bir şekilde yer almak hedefiyle iş hayatına devam ediyor Pervin Abohorlu Doğramacı.

Disiplinli, düzenli ve sistematik bir çalışma programı ile sektörde başarılı iş kadınları arasında yer alan Pervin Abohorlu Doğramacı evli ve 3 çocuk annesidir.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır