2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Aderans Construction 25. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali’nin Ana Sponsoru Oldu

12 Nisan 2023

Aderans Construction Ana Sponsorluğunda düzenlenen 25. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali dinleyicilerden tam not aldı.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ta her yıl merakla beklenen ve takip edilen Bellapais Müzik Festivali’nin bu yıl ki ana sponsoru Aderans Construction oldu.

Düzenlenen 25. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali dinleyicilerden tam not aldı. Lefkoşa ve Girne bölgelerinde inşa ettiği konut projeleri ile öne çıkan Aderans Construction, eğitime ve sanata verdiği destekle de dikkat çekiyor. 2023 yılında, sanatı ve eğitimi desteklemeye odaklanan Aderans Construction aynı zamanda 4 yeni konut projesine de imza atacak.

KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar himayelerinde gerçekleştirilen, 25. Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellapais Müzik Festivali kapsamında Flüt Sanatçısı Francesco Mannis ile Piyanist Elena Aguilar, 9 Nisan 2023 Pazar akşamı muhteşem bir resital ile izleyicileri büyülediler. Resitalde flüt ve piyano için yazılmış seçkin yapıtlardan olan Fransız besteci Georges Bizet’in Carmen Fantazisi de yorumlandı… Aderans Ailesi de sanata ve sanatçıya değer veren ve bu özel akşamda kendileri ile birlikte olan herkese teşekkürlerini iletti.

Aderans Constructin ana sponsorluğunda bu yıl 25.si düzenlenen Bellapais Müzik Festivali Kıbrıs Emlak Merkezi youtube kanalında.

Keyifli izlemeler..

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır