2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

49 Dolar’a Otel sahibi oldu!

28 Temmuz 2016

Avustralya’da bir kişi 49 dolar (150 TL) ödeyerek katıldığı çekilişte tropik adada bir otel kazandı. Talihli adam, Pasifik Adaları’nda bulunan 16 odalı otelin yeni sahibi oldu.



Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletinde yaşayan Joshua adındaki adamın 49 dolar (150 TL) ödeyerek aldığı çekiliş biletine ‘büyük ikramiye’ vurdu. Çekiliş, Pasifik’teki Kosrae adasına yaklaşık yirmi yıl önce inşa edilen otelin sahipleri tarafından düzenlendi.

Tesisin devredilmek istendiği öğrenilirken, otelin ortaklarından Doug Beitz, çekiliş öncesinde “Umarım kazanan sıcak iklimi seven, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla tanışmaya meraklı, maceracı biri olur” diye konuştu.
Kazanan numaraların Facebook’a yüklenen video üzerinden yayımlandığı çekilişte 44.980 bilet satıldı. Çekilişi kazanan kişiye ulaşmanın kolay olmadığını belirten Beitz, “Talihli kişiyle alakalı bildiklerimiz; adının Joshua olduğu ve Yeni Güney Galler eyaletinde oturduğundan ibaretti” dedi.
Çekilişin kazananının ulusal kanaldaki haberlerde yayınlanması üzerine talihlinin kimliğine ulaşıldı. Joshua borcu olmayan, tropik adadaki kazançlı otelin yeni sahibi oldu.
Yirmi yıldan beri tesisin bulunduğu Kosrae adasında yaşayan otelin ortakları Doug ve Sally Beitz, çekiliş fikrinin oğullarından birine ait olduğunu söyledi.
Bu fikre sıcak baktıkları için klasik satış yapmaktan vazgeçtiklerini anlatan çift, kendileri için artık Avustralya’ya dönmenin vakti geldiğini söyledi.
Kazançlı bir tesis olduğu için dünya genelinde on binlerce bilet satan otel sahipleri kısa süreliğine de olsa on binlerce insana tropik bir adada yaşayabilme hayali kurdurdukları için mutlu olduklarını ifade etti.


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır