KıbrısEmlakMerkezi.com çerezleri kullanır.

İnternet sitemizin servisleri adına daha deneyimli ve özelleştirilmiş kullanım için bazı bilgileri tarayıcınıza kayıt eder. Bu bilgiler sitemizi daha hızlı ve kolay kullanmanız için gereklidir.
Saniye sonra kabul etmiş sayılacaksınız.

GİRNE PARK RESIDENCE & AVM

Kıbrıs emlak dünyasının en yeni projelerinden Girne Park Residence, yenilikçi bir mimari anlayışla, her zevke hitap edecek detaylarıyla, uzman mimarlar tarafından tasarlanmış, çevresine değer katan, özel bir yatırım.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Girne Park Residence tasarıma verdiğimiz önemle, yapılmakta olan diğer tüm projelerden ayrılıyor. 21 adet daire, 3 adet dublex penthouse, 25 adet mağaza ve 2 kafe/restoran gibi çeşitli metrekarelerde mekan seçenekleri ile şehrin merkezinde yeni bir yaşam konsepti sunuyor. 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Girne Park Residence, daireleri, penthouseları ve yanıbaşında yer alan alışveriş merkezi, pek çok elit mağazası ve keyifli kafe/restoranları ile eşsiz bir yaşam atmosferi vaat ediyor. .

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Gerek ticari, gerekse sosyal yaşam ve hizmet birimlerinin yer aldığı, Girne'nin en popüler akslardan birinde, hem araç hem de yürüme yolu üzerinde yer alan proje, kolay ulaşılır olması yanısıra, Girne Park Residence sakinlerine özel kapalı otopark, asansör ile direk evlerine ulaşım gibi özellikleri ile ayrıcalıklı bir hizmet veriyor.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Girne merkezinde, hem araç, hem de yürüyüş yolu üzerinde konumlanan proje, kolay ulaşılır olması yanısıra, okul, hastahane, market, banka gibi tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir lokasyonda.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Projenin teslim tarihi Aralık 2016..

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

\r\n