2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

T&B Property Management Kıbrıs Emlak Merkezi Kurumsal Üyeleri Arasına Katıldı

27 Ocak 2022

Kuzey Kıbrıs’ta kiralık eviniz mi var? Size kiracı bulma ve süreci yönetme konusunda destek olacak firmalardan T&B Property Management, Kıbrıs Emlak Merkezi sistemine katıldı. İşte detaylar.Bir süre önce hayatımıza göktaşı etkisiyle giren pandemi, köklü değişikliklerle geldi. Dünyada her şey değişiyor. Kuzey Kıbrıs emlak sektörü de bu değişim sürecinde, köklü bir dijital dönüşüm yaşıyor.

Önceden ofisin yeri, tabela değeri önemliyken, artık markanızın dijital dünyadaki konumu size itibar ve para kazandırıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk ve tek emlak haber-ilan portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, yıllardır kurumsal üyelerimize kattığımız dijital marka değerinin önemi, bu dönemde bir kez daha kendini gösterdi.

Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde otomatik çeviri ile değil, özgün içeriklerle yaptığımız yayıncılık, Kıbrıs Emlak Merkezi’ni KKTC’nin global yatırım platformu haline getirdi.

KKTC’de yatırım düşünenler ilanı her yerde buluyor belki, fakat yatırımın detaylarını ve firma araştırmalarını Kıbrıs Emlak Merkezi’nde yapıyor. Okuyor, inceliyor, canlı destek üzerinden soruyor.

İşini iyi yapan, iş ortaklarına profesyonel çözüm sunmayı hedefleyen firmalardan T&B Property Management da artık Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında.

Kuzey Kıbrıs’ta büyük ihtiyaç duyulan gayrimenkul yönetimi alanında faaliyet gösteriyor T&B Property Management. Evini kiraya vermek isteyenlere danışmanlık sunuyor, kiralık gayrimenkullerin her aşamasını takip ediyor, kiracı ile mal sahibi arasında güçlü bir köprü kuruyor.

Özellikle seyahat yasaklarının olduğu günlerde, KKTC’de evi olup da kiracı krizi yaşayan mal sahipleri için önemli bir hizmet bu. O günlerde çok da soran vardı. Hatta sırf bu hizmeti bulamadığı için Kıbrıs yatırımını elden çıkarmak isteyenlerin başvuruları oldu Kıbrıs Emlak Merkezi’ne.

Fakat artık bu konuda çözüm arayanlar için T&B Property Management bir alternatif sunuyor.

Direktörlüğünü Özgü Bayraktar’ın yaptığı T&B Property Management firmasını inceleyebilir, ekibini tanıyabilir, firma haberlerini Kıbrıs Emlak Merkezi’nden takip edebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır