2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com

Saklı Kent

Şehir merkezinden biraz daha uzakta yaşamak isteyenler için
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Villa
Proje Durumu
Satışları Tamamlandı

Proje Açıklaması

Saklı Kent projesi, her daireye özgün bir yaklaşımla modern bir tasarıma sahiptir. Hayatınızın rahatlığını ve tarzını önemsiyoruz!

Saklı Kent 2+1 (95m2)

2 odalı, salon ve açık mutfak, banyo ve duş kabini.

Saklı Kent 3+1 (124m2)

3 odalı, salon ve açık mutfak, 2 banyo ve duş.

Her odada gömme dolap yapıldı.Isıtma altyapısı, klima, gaz sistemi, jeneratör, merkezi su sistemi.

Şehir merkezinden uzak kalmak isteyen müşteriler için Saklı Kent’i tavsiye edebiliriz

Bu konutta mükemmel bir altyapı geliştirildi: bir yüzme havuzu,  dükkan, oyun parkı ve çok daha fazlası var.

Lokasyon: Gazimağusa
Bölge: Tuzla
Toplam Alan: m2
Toplam Konut:
Kapak Resmi

NorthernLAND 2003 yılından günümüze Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye devam etmekte; yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, firmamız Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı inşaat firması olmayı ve toplumun güvenini kazanmayı başardı. Hiçbir zaman kendi başarımız ile yetinmedik, her zaman mükemmeli aradık. Yapılan her işte, “en iyi” olmak adına çalışmaya devam ettik. Firmamız çalışmalarını, yapılarını, projelerini ve başarılarını Kıbrıs standartlarının üzerine çıkarmak için çalışmakta ve uluslararası platformlarda söz sahibi olmayı en büyük hedef olarak benimsemektedir. Nitekim tasarladığımız her öncü proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarımıza bir adım daha yaklaştığımız görülmektedir.

Aldığımız her bir başarının temelinde başarılı bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır. Bizim için en önemli değerler olan şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik gibi prensiplerimiz ile her zaman doğru yerde doğru adımları atmamız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Her projemizde, inşa ettiğimiz her bir konutta müşterilerimizin “yaşam kalitesini” artırmayı ve rüyalarındaki evlere kavuşmaları için çalışıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ve NorthernLAND kalitesi birleşince ortaya çıkan mükemmel projeler ve bu projeler sonunda gerçekleşen hayallere şahit olmak işimizi en doğru şekilde yaptığımızın göstergesidir. Firmamızın en önemli motivasyon noktası mutlu müşterileridir. NorthernLAND’ın asıl amacı en yüksek standartlardan ödün vermeksizin söz verdiği “Kaliteli Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları uluslararası platforma taşımaktır.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
 • NorthernLAND Construction

  16 Proje - 9 İlan - 57 Haber

  Profil
  KEM Üyeliğinde 3 Yıl
 • Akıllı Arama

 • Projeniz mi var?

  KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

  Kayıt Olun
 • Hızlı İletişim Formu

  Firma İle İletişime Geç

  Listeleri Karşılaştır