Nurel 34

Lüks, Kaliteli ve Özel
Favorilerime Ekle
Proje Tipi
Apartman / Rezidans
Proje Durumu
Yapım Aşamasında
Başlangıç Fiyatı
75.000£
Teslim Tarihi
01.09.2022

Proje Açıklaması

Lüks, kaliteli ve özel projelere imza atan Nurel’den hayatınızı farklı kılacak yeni bir proje daha…
Girne’nin merkezinde yükselen Nurel 34 Apartmanı yeni ev sahiplerini daha mutlu, daha keyifli ve daha kaliteli bir yaşam sunmak için yükseliyor.
Girne’de merkezi konumda bulunan Nurel 34 Apartmanı ulaşım açısından kolaylık sağlayan bir yere sahip.
Bu projemizde 2+1 90 metrekare daireler, 3+1 270 metrekare çatı teraslı dubleks penthouse bulunuyor. Konforlu ve özel bir yaşam için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir proje…
Lokasyon: Girne
Bölge: Girne Merkez
Toplam Alan: m2
Toplam Konut:
Kapak Resmi
Nurel Group, bugün 9 farklı sektörde ve güçlü şirketi bünyesinde barındıran, yatırım yaptığı her alanda kurumsal ve dinamik yapısı ile öncü olmayı başaran, “Her sektörde en iyisini sunma hedefi” ile misyonuna ulaşmayı enerjik yapısı sayesinde sağlayan, güçlü ekip ruhu ile sadece Kuzey Kıbrıs’a değil Türkiye’ye de ürün ve hizmetler sunmaya devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin öncü gruplarından biridir. Kıbrıs inşaat firması olarak hizmet veren Redif Nurel Construction Ltd.  ise 2003 yılından bu yana bir çok başarılara imza atmıştır. Müşteri memnuniyeti herzaman birinci hedefimiz olmuştur. Yapıp teslim ettiğimiz apartman bloklokları dışında yapmış oluğumuz taahhüt ve taşeronluk işlerinde de aynı düşünce ile bugünümüze gelmiş bulunmaktayız.

İlan Yorumları

Buradan Giriş yapın danışmana görüş eklemek için
  • Akıllı Arama

  • Projeniz mi var?

    KEM ailesinin bir parçası olmak için hemen firmanızı ekleyin.

    Kayıt Olun
  • Hızlı İletişim Formu

    Listeleri Karşılaştır