2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Noyanlar’dan Dipkarpaz Hamlesi: Yeni Ofis Hazırlıkları Başladı

21 Mart 2022

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasında yer alan Noyanlar, Dipkarpaz’a ofis açıyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

noyanlar-karpaz-yenierenköy-yatırım-inşaat-iskele-mağusa-kıbrıs-emlak-merkezi

 Kuzey Kıbrıs’ın köklü inşaat firmalarından olan, İskele ve Mağusa bölgelerinde inşa ettikleri konut projeleriyle yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Noyanlar yeni yatırım rotasını belirledi.

İskele ve Mağusa bölgesinin yanı sıra Yeni Erenköy ve Dipkarpaz yatırımlarına ağırlık verecek olan Noyanlar, bölgede yeni bir ofis hazırlığına başladı.

Yakın zamanda Dipkarpaz ofisi açacak olan Noyanlar, bölgeye giderek incelemeler yaptı ve yeni yatırımların müjdesini verdi. Dipkarpaz ziyaretinde, Noyanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, Yurt Dışı Pazarlama Sorumlusu ve Satış Direktörü Zarif Noyan ile Noyanlar Şirketler Grubu Satış Direktör Yardımcısı Doğa Noyan ve satış ve pazarlama işlerinden sorumlu personel yer aldı.


Ziyarette konuşma yaparak önemli noktalara değinen Zarif Noyan, Noyanlar Şirketler Grubu’nun, Yenierenköy ve Karpaz bölgesinde yeni yatırım projeleri olduğunu belirterek, gerekli planlamaları yapmak üzere Dipkarpaz’da incelemeler yaptıklarını söyledi.

Gelişmeleri Kıbrıs Emlak Merkezi’nden takip edebilirsiniz.

Turizm potansiyeli giderek artıyor

Adamıza ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Karpaz bölgesinin turizm potansiyeli gün geçtikçe artıyor. Kıbrıs adasının sıcak bir iklime sahip olması sayesinde dört mevsimde özellikle Dipkarpaz’da eko turizm, doğa yürüyüşü, yoga, bisiklet sürüş etkinlikleri, kır koşusu ve Apostolos Andreas Manastırı’na yönelik dini turizm aktiviteleri yapılıyor.
Dipkarpaz’daki turizm tesislerinde gerçekleşen konaklamalar da bölgeye ve bölgede yaşayan insanlara katkı sağlıyor.
Gerek turların bölgeye kanalize edilmesi gerekse yabancı turistlerin gelmesiyle yıl sonu itibariyle bölgeyi yaklaşık 80 bin turistin ziyaret etmesi planlanıyor.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır