2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Noyanlar İskele Long Beach Sea Pearl Residences Projesinde Villa Satışları Bitti

7 Eylül 2022

Kuzey Kıbrıs’ın gözde yatırım ve yaşam bölgesi olan İskele Long Beach’de konumlanan Noyanlar imzalı Sea Pearl Residence projesinde villa satışları tamamlandı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

sea pearl residence

Son dönemde neredeyse tüm dünyadan Kuzey Kıbrıs emlaklarına yoğun bir ilgi var.

Kuzey Kıbrıs, hem fiyatların Akdeniz’e komşu olan ülkelere oranla daha uygun olması hem de iklimi nedeniyle yatırım için popüler bir bölge.

İskele Long Beach’de de Noyanlar imzalı konut projeleri hızla tükeniyor. Mevcutta teslime hazır konutlarda son daireler kaldı, çoğu projede ise daha yapım aşamasında satışlar bitti. Long Beach sahilinin yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, piknik alanları ve temiz plajları gibi birçok avantaj sunuyor bölge.

50 yıldır faaliyet gösteren ve bölgenin gelişmesi için çalışan Noyanlar Group of Companies, İskele Long Beach bölgesinde birbirinden görkemli sayısız konut projesine imza attı. Binlerce aileyi konut sahibi yapan ve yapmaya devam eden Noyanlar bir projesinde daha satışları tamamladı.

Sea Pearl Residences Projesinde Yaşam Başladı

Sea Pearl Residences projesi İskele Long Beach’de konumlanıyor ve denize yürüme mesafesinde, Akdeniz’in eşsiz güzelliğinde, huzurlu bir hayat vadediyor.  52 villadan oluşan projenin villa satışları tamamlandı ve projede yaşam başladı.

Ancak aynı proje içerisinde yer alan apartman dairelerinin satışları devam ediyor. Noyanlar kalitesi ve vizyonuyla inşa edilen projeler hakkında detaylı bilgi almak için Noyanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır