2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Noyanlar Ekibi Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

3 Ocak 2022

İskele bölgesinde birçok başarılı projeye imza atan Noyanlar’ın yöneticileri ve personeli yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Detaylar haberimizde.Noyanlar Şirket Grubu yönetimi ve personeli yaklaşan yeni yıl yıl nedeniyle bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdiler.

İskele ve çevresine yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ve birçok başarılı projeye imza atan Noyanlar Şirketler Grubu’nun yönetim kadrosu ve personeli, Long Beach Mackenzi Bay Resaturant’ta düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi.
Noyanlar Şirketler Grubu yönetimi ve 100 kişiye yakın personeli, yıl sonu yemeğinde, yoğun tempodan biraz uzaklaşarak hem keyifli bir gün geçirdiler hem de 2022 yılı için planlama yaptılar.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, Covid-19 salgını sürerken gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm personele teşekkürlerini iletti. 2021 yılının zor bir yıl olduğunu belirten Noyan, 2022 yılının virüsün son bulduğu, saygı, sevginin eksilmediği başarı odaklı bir yıl olması temennisini iletti.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır