2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

MenkulPort, CNR Emlak Fuarı’nda Kuzey Kıbrıs’ı Temsil Etti

26 Aralık 2022

MenkulPort, 17-21 Aralık tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 6. Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı fuarında Kuzey Kıbrıs’ı temsil etti.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın yatırım uzmanı MenkulPort, 17-21 Aralık tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen CNR Emlak Fuarı’na katıldı.
MenkulPort, CNR Emlak Fuarı kapsamında 6. Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı fuarında Kuzey Kıbrıs’ı temsil etti.
MenkulPort, Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul fuarında yatırımcılara Kuzey Kıbrıs’ı tanıttı, markalı konut projelerini anlattı.
Yatırımcılara özel en kazançları fırsatların sunulduğu fuarda, MenkulPort profesyonel alıcılarla bir araya geldi.
Kuzey Kıbrıs’ta doğru zamanda, kazançlı yatırımın uzman adresi olan Menkulport Yatırım Ajansı, güçlü iletişim ağı, yatırımcı grupları, çözüm ortakları ve sunduğu fırsatlarla yıllardır KKTC’de yatırım yapanların tercihi olarak yoluna devam ediyor.
Sadece bireysel gayrimenkul alımları değil, aynı zamanda kurumsal anlamda bankacılık, eğitim ve turizm yatırımlarında da büyük payı var.
Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve İngiltere ofisleri ile hizmet veren Menkulport Yatırım Ajansı, 9 ayrı ülkeden aktif yatırımcılar ile çalışıyor.

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır