2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Meba Construction’un Lefkoşa Yenikent Projesi Meba Platinium Life İnşaatında Son Durum

28 Şubat 2022

Kuzey Kıbrıs’ın Başkenti Lefkoşa’nın en prestijli bölgesi Yenikent’te Meba Construction tarafından inşa edilen Meba Platinium Life projesinin inşaatı sona doğru hızla ilerliyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

meba construction

Meba Platinium Life size villa konforunda daireleriyle, müstakil bir yaşam sunuyor, üstelik Lefkoşa’nın en prestijli bölgesi Yenikent’te.

Yatırımcılarının yüzünü güldüren projede inşaat tüm hızıyla devam ediyor ve proje çizimlerinde görünen her detay itinayla projede uygulanıyor.

Mimarisiyle kendine hayran bırakan proje 20 adet 3+1 konuttan oluşuyor ve zemin katlarda geniş bir bahçe kullanımı, birinci katlarda da geniş bir teras kullanımı sunuyor.

Türk Malı olan daireler villa konforunda tasarlandı ve inşa ediliyor.

Her dairede kullanılan hazır şömine, birbirinden bağımsız daire girişleri gibi birçok özellik ile proje diğer projelerden ayrılıyor.

Meba Platinium Life projesinin inşaatı da son hızla ilerliyor ve örnek daire neredeyse hazır. Kullanılan malzemelerin kalitesini ve geniş yaşam alanlarını görmek için Meba Construction’u ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi için Meba Construction ile iletişime geçin.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır