yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kyrenia Harbour Apartments bayram kampanyası

10 Mayıs 2021

Hem bayram tatilinizi geçirin hem de yaza güzel bir başlangıç yapın. Kyrenia Harbour Apartments’ta bayram kampanyası başladı. Detaylar haberimizde.Kyrenia Harbour Apartments bayram kampanyası

Girne Antik Limanı’nda hem bayram tatilinizi geçirmek hem de yaza güzel bir başlangıç yapmak ister misiniz?

Size dokusuyla, masmavi bir Akdeniz manzarasıyla, Girne’nin en güzel lokasyonu Girne Antik Limanı’nda konaklama fırsatı sunuyor, Kyrenia Harbour Apartments.

Üstelik bayrama özel bir kampanya ile.

Kyrenia Harbour Apartments, eşsiz lokasyonu ve manzarasıyla misafirlerinden tam not almayı başardı. Tarihi ve kültürel dokuyu, muhteşem Akdeniz manzarası ile yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez durağı oldu.

Manolya, Nergis ve Yasemin adlı 3 tane 2+1 dairesi var ve tüm dairelerin kullanabildiği geniş bir terasa sahip. Terastan deniz manzarasını, limanı ve Beşparmak Dağları’nı izleyebilir, güneşin doğuşu ile batışına hakim olabilirsiniz.

kyrenia-harbour-apartments-girne-kibrisemlak-merkezi

Kyrenia Harbous Apartments’da odalar günlük, haftalık veya daha uzun süre kiralanabilir durumda ancak minimum 2 gün konaklama şartı var. Dairelerde 4-5 kişiye kadar konaklama yapmak mümkün.

Bayrama özel kampanya ise, 2 gece konaklamaya 2 gece de hediye ediyor Kyrenia Harbour Apartments. 4 gece için toplam 1.799 Türk Lirası ödüyorsunuz. Üstelik bu fiyat daire fiyatı. Yani gecelik 450 Türk Lirası’na hem rüya gibi bir tatil yapıyorsunuz hem de 2+1 dairelerde konforunuzdan ödün vermiyorsunuz.

Kyrenia Harbour Apartments Manolya dairesini inceleyin.

Kyrenia Harbour Apartments Nergis dairesini inceleyin.

Kyrenia Harbour Apartments Yasemin dairesini inceleyin.

Kıbrıs emlak sektöründeki gelişmeleri, yatırım fırsatlarını, başarı hikayelerini ve kampanyaları portalımızdan Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak takip edebilirsiniz. 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler:

Yorum yap

Listeleri Karşılaştır