2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs’ta Bir İlk: Noyanlar 280 Show House İle Yaza Hazır

15 Mart 2022

50 Yıllık tecrübeye sahip, İskele ve Mağusa bölgesinde yaptıkları projelerle dikkat çeken Noyanlar Şirketler Grubu, ev almak isteyen müşterileri için 10 farklı projede yer alan 280 adet birbirinden farklı konsepte döşenmiş örnek daireleri gösterime sundu. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.

noyanlar-show-house-kıbrıs-emlak-merkezi (1)

İskele’de ve Mağusa bölgesinde inşa ettiği konut projeleriyle öne çıkan, 50 yıllık tecrübesi ve kurumsal yapısıyla güven veren Noyanlar Şirketler Grubu, her bütçeye ve her zevke uygun modern ve lüks konutlar inşa etmeye devam ediyor.

 Noyanlar’dan Yaza Hazırlık

Yaza hızlı bir başlangıç yapmayı planlayan Noyanlar, projelerinin tümü için 280 adet örnek daireyi gösterime hazırladı ve yatırımcıların beğenisine sundu.

İskele bölgesinde yer alan Sea Life Plus, Royal Sun Residence, Royal Life Residence, Park Residence, Sea Pearl Residence, Four Season Life ve Magusa şehir merkezindeki Angel Towers’taki örnek daireler, yatırımcıya aldığı konutu önceden ve birebir olarak görme fırsatı sunuyor.

10 farklı projede yer alan 1+1, 2+1 ve penthouse tipi daireler, banyodan mutfağa, yatak odasından salona kadar kaliteli işçilik ve en yüksek kalitede malzeme ile inşa ediliyor. Residence, Towers, Villa ve  tüm projelerin söz verildiği tarihte teslime hazır hale gelmesi için büyük uğraş veriliyor.

Tüm projeler içerisinde açık havuz, su parkı, kapalı havuz, restoranlar, bar, spa, sinema salonu, spor salonu, oyun alanı, oyun sahası, kapalı ve açık otopark ve güvenlik hizmetlerinin bulunması, proje yatırımcılarını ayrıcalıklı hissettiriyor.

Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, kaliteye daima değer verdiklerini, teslim ettikleri tüm projelerde bunun görüldüğünü belirterek, devam eden projelerinin de kalitenin ön planda tutularak inşa edildiğinin altını çizdi.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

 

 


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır