2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs Lüks Rezidans Projeleri

23 Aralık 2022

Kaçırılmaz fırsatlar, yatırımlık projeler. Kuzey Kıbrıs’ın en popüler yatırım bölgelerine konumlanan lüks rezidans projeleri Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Yeni hayatınızı otel konforunda yaşamak ister misiniz?

Kuzey Kıbrıs’ın en popüler yatırım bölgeleri olan İskele, Esentepe ve Tatlısu bölgelerine konumlanan lüks rezidans projeleri hem yatırım hem de oturma amaçlı muhteşem fırsatlar sunuyor.

Üst düzey güvenlik ve sosyal donatılarla çevrili bir rezidans hayatına Akdeniz’in incisi Kuzey Kıbrıs adasında başlamak için işte sebepleriniz:

 

Emtan Reflection

Tatlısu bölgesinde, Kuzey Kıbrıs’ın altın sahillerine yakın, doğa ile iç içe, şehrin kalabalığından uzak, yeşil ve mavinin kesiştiği bir konumda yer alıyor Emtan Reflection.

Emtan Cnstruction imzası ile 1+1 daire, 2+1 loft penthouse, 3+1 daire, 3+1 villa bungalow şeklinde dört farklı konut tipi bulunan proje rezidans kültürünü Tatlısu’ya taşıyor.

600m2 açık havuzları, 700m2 kapalı sosyal tesisleri ve toplamda 84 adet lüks konutun bulunduğu Emtan Reflection ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Rose Village

Bir tarafı dağ, bir tarafı deniz manzaralı Rose Village projesi hem doğayla iç içe hem de rezidans hayatının konforunda bir yaşam alanı sunuyor.

Baştaşlar Construction kalitesi ile 1+1 ve 2+1 dairelerle dağ tarafının en yüksek bölgesinde yer alan Rose Village, modern çağın getirilerinden hem yaşamı kolaylaştırmak hem de ihtiyaç olan konfora erişebilmek adına müthiş bir köprü görevinde.

 

 Grand Sapphire Resort & Residences

Özel yaşam alanları, zengin spor olanakları ve çok daha fazlasını sunan bu proje, Northernland imzası taşıyor.

Long Beach’in en lüks projeleri arasında yerini alan Grand Sapphire Resort’un 2. Etap satışlarında 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri var.

Grand Sapphire Resort ile Akdeniz’in en güzel adasında yaşamak size çok yakışacak.

 

 Luna Residences

Latifoğlu Development kalitesi ile inşa edilen İskele Long Beach’de yeni yaşam fırsatı sunan lüks rezidans projesi 3 bloktan oluşuyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Latifoğlu Development’in A kalitede yapı malzemeleriyle inşa ettiği Luna Residences projesi 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşuyor.

Her türlü sosyal aktiviteyi barındıran Luna Residences, Kuzey Kıbrıs’ın en güzel sahiline komşu olmaya davet ediyor.

 

Vista Mare

Parvista Mare Development’in İskele Long Beach’e inşa ettiği lüks rezidans projesi Vista Mare, 5 bloktan oluşuyor.

Akdeniz’in eşsiz mavisi ve İskele’nin organik dokusunun buluştuğu proje 410 konuta ev sahipliği yapıyor.

Her detayın düşünüldüğü Vista Mare projesi lüks tasarımı ile dikkat çeken projeler arasında.

 

Olive Court

Dörter Construction’ın Mağusa’nın en gözde yerleşim bölgesi olan Yeniboğaziçi’ne konumlandırdığı Olive Court projesi 3 farklı konut tipinden oluşuyor.

3+1 zemin kat, 2+2 loft ve 3+2 loft dairelerden oluşan Olive Court projesinde toplamda 56 lüks konut var.

Projenin en farklı özelliği ise 2 adet nehir havuzuna sahip olması.

 •  

   Avangart Kyrenia

  Ardem Construction’ın eşsiz dağ ve deniz manzaralı Avangart Kyrenia projesi 4 bloktan oluşuyor.

  Girne Merkez’de muhteşem bir yaşam sunan proje ortak yüzme havuzu, spor salonu, çocuk havuzu ve sauna gibi birçok sosyal aktiviteyi de içerisinde barındırıyor.

  Her bütçeye ve her beklentiye cevap verebilecek Avangart Kyrenia Projesi’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve dükkân seçenekleriyle konfor ve lüks yaşamın kapılarını aralıyor.

   

  KIBRIS EMLAK MERKEZİ

   

   


  Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

  Listeleri Karşılaştır