2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Kuzey Kıbrıs Konsept Konut Projeleri

21 Aralık 2022

Kuzey Kıbrıs inşaat sektörü her geçen gün gelişiyor ve büyüyor. Farklı yaşam tarzlarına ve yatırımcılara yönelik tasarlanan konsept projeler yoğun talep görüyor.
Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektörü gelişen konseptler, farklı mimariler, dikkat çeken konut projeleri ile büyümeye devam ediyor.

Son dönemlerin popüler konut projeleri arasında yer alan ve yoğun talep gören konsept projeler yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan inşaat firmalarının hayata geçirdiği ister yaşamak ister yatırım için eşsiz fırsat olan Kuzey Kıbrıs konsept projelere göz atın.

 

Baştaşlar Construction, Sun Valley Country Side

Baştaşlar Construction imzalı Girne’nin doğusunda Esentepe’de konumlanan, Sun Valley konseptinin devamı niteliğinde hayata geçen Sun Valley Country Side, tatil köyü konseptinde bir proje.

‘Hanging Gardes Village’, ‘Wonder Stones Village’ ve ‘Golden Circle Village’ olmak üzere 3 farklı köy konseptli siteden oluşuyor Country Side.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyesi Baştaşlar Construction’ın Esentepe’de başlattığı Country Side projesinde stüdyo, 1+1,2+1 apartman tipi ve 3+1 villa ve ikiz villa, 4+1 villa konut tiplerinden oluşuyor.
İki katlı apartman tipi konutlarda ise bahçe veya penthouse seçeneği bulunuyor.

 

Evergreen Developments Group, Deja Blue Eco Welness

Kuzey Kıbrıs’ta benzersiz konsepti ile bir ilk olan Deja Blue Eco Welness, Evergreen Developments imzası taşıyor.

Projenin ana temasını oluşturan Wellness ve anti-aging konsepti çerçevesinde adadaki ilk aquaponic ve hidrofonik bahçeler ile yine adanın ilk ve tek biyolojik havuzları bu sitede yer alıyor.

Deja Blue Eco Welness tatil ve dinlenme merkezinde birbirinden farklı 3 mahalle yer alıyor. 209 lüks konutun etrafı meyve bahçeleri ve şifalı otlar tarafından çevriliyor.

 

Cyprus Construction, Maldive Homes

Maldives Homes, Esentepe’de Girne’nin doğusunda yer alan benzersiz inşa edilmiş villalardan ve lüks dairelerden oluşuyor.

Cyprus Construction kalitesi ile inşa edilen Maldive Homes’da 11 villa ve 64 daire bulunuyor.

Beş Parmak Dağları ve Akdeniz’in panoramik manzarasına sahip olan projede 2+1 ve 3+1 villalar, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Maldivlerden esinlenerek tasarlanan bu konsept projenin detayları için Cyprus Construction ile iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır