• Haber Ara
Dil/Language

Tuzla Tepe Villaları

Lefkoşa / Tuzla
İnşaat Firması: Erbatu Emlak İnşaat
  • Teslim 2013
  • Tipi Villa
  • Konut 23
  • Proje Alanı - m²

Proje Bilgisi:

TUZLA TEPE VİLLALARI:

3 farklı tipte, ortak havuzlu, kapalı-açık garajlı, 23 adet 180 m2 3+1 Dublex Villadan oluşan projemiz Ekim 2011 Tarihinde başlayıp, Ekim 2013 tarihinde anahtar teslim yapılmıştır.


TUZLA DISTRICT NEAR FAMAGUSTA CITY - TUZLA TEPE VİLLALARI

Project contains 3 different type of villas with closed/opened garage area and water pool in the middle. 23 duplex villa 3+1 are 180 m² each of them. Construction had been started in October of 2011 and in October of 2013 all keys were given to our customers.


РАЙОН TUZLA, ПРИГОРОД Г. ФАМАГУСТА – TUZLA TEPE VİLLALARI

Проект состоит 3 разных вида вилл с крытым/открытым местом для парковки и бассейном в середине комплекса. 23 дуплекс виллы3+1, площадь каждой составляет 180 м². Начало стоительства – октябрь 2011г., в октябре 2013г. все ключи были переданы нашим покупателям.

Firma Profili

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

erbatuŞirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Proje Haberleri

Erbatu Emlak İnşaat Haberleri