Dil/Language

Pine Valley Blue Townhouse

Lefkoşa / Esentepe
İnşaat Firması: Baştaşlar Construction
  • Teslim 01.01.2020
  • Tipi Apartman
  • Konut
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Pine Valley Homes projesinde ayrıcalıklı bir konut sahibi olmaya hazır mısınız?

Kuzey Kıbrıs'ta konut alırken; kaliteli yaşam ve yüksek kira getirisi sunan bir mülk satın almak ister misiniz? 1969 yılında kurulan Bastaşlar İnşaat, Kuzey Kıbrıs'ta inşaat ve emlak sektörlerinde sizlere yeni ve yüksek standartlarda yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

• Muhteşem deniz ve dağ manzarası

• Yüksek kaliteli inşaat malzemeleri

• 2 ve 3 yatak odası seçenekleri

• 3 duşlu banyo (iki banyolu)

• Barbekü, lavabo ve duş bulunan 40 m² özel çatı terası

• Mükemmel yatırım imkanı

• Tüm odalarda inventor Klima

• Mutfak beyaz eşyaları dahil

• Merkezi jeneratör sistemi

• Eşsiz güzellikte ortak kullanım havuzu

• Peyzajı tamamlanmış ortak botanik bahçeler

• Yerden ısıtma seçeneği (inşaat sırasında seçilirse)

• Peşin ödeme için %5 indirim

• 1 yıla kadar vadesiz ödeme planı

Firma Profili

BAŞTAŞLAR İNŞAAT  müteahhitliği ve emlak yatırım alanında uzmanlaşmış, alanında kendini kanıtlamış KKTC’nin  en köklü inşaat ve müteahhitlik  şirketlerinin başında gelmektedir. 1969'da kurulan BAŞTAŞLAR İNŞAAT, olarak son dönem projelerimiz arasında Girne Amerikan Üniversitesi Derslikleri, Yurtları, Hastahanesi, English School of Kyrenia  gibi devam etmekte olan projeler yer almaktadır. Ayrıca Girne şehir merkezinde, kendimizin de ortak olduğu 5 yıldızlı hotel projemizin inşaatına da  çok kısa bir zaman içerisinde başlıyoruz.

Emlak yatırım alanında BAŞTAŞLAR İNŞAAT tarafından tasarlanıp  sizlere sunulan Pine Valley Homes Projesi ile yüksek kalitede yaşam isteyen tüm müşterilerimizi kucaklıyoruz.  Pine Valley Homes bünyesinde bulabilecğiniz Lüks Villalar, Town House Evleri ve Apartman dairelerinden oluşan çevreye duyarlı, doğal dokuyu bozmayan, yüksek kaliteli yaşam alanları sizleri beklemektedir. 36 aya varan faizsiz ödeme koşulları bu eşsiz projeyi daha da cazip hale getirmektedir.

Pine Valley Homes Projemiz, Kuzey Kıbrıs'ın en güzel ve en yeşil bölgelerinin başında gelen Girne-Esentepe bölgesinde bulunmaktadır.  Adından da anlaşılacağı gibi Akdeniz kıyısı ve Beşparmak dağlarının eteklerinde uzanan çam ormanlarıyla çevrili ve adamızın oksijen deposu olarak da nitelendirilen bölgesinde, çam ve zeytin ağaçlarının  kalbinde Girne şehrinin 15km doğusunda yeşil ve mavinin birleştiği eşsiz bir konuma sahiptir.

Pine Valley Homes Projemiz konum olarak; adamızın en büyük ve profesyonel 18 delikli golf sahası olan  Korineum Golf ve Beach Resort'un hemen yanında yer almaktadır. Korenium Golf Resort’un sunmuş olduğu birçok ayrıcalıklı hizmetten indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Pine Valley Homes müşterilerimizi Korineum Golf  Resort ve Korineum Beach plajına ücretsiz olarak götüren servis aracımız da sizlere hizmet vermektedir.

Konum olarak Pine Valley Homes Projemiz Kuzey Kıbrıs’ın ve orta doğunun en büyük 5 yıldızlı oteli Elexus Hotel'den sadece birkaç dakika mesafede yer almaktadır.  Pine Valley Homes müşterilerinin Elexus Hotel bünyesinde yararlanabileceği birçok ayrıcalıklı hizmet  de sizleri bekliyor. Bunlar dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunan restaurantlar, cafeler,  sinema, aqua park,  plaj, SPA merkezi, kapalı - açık yüzme havuzları, eğlence merkezleri gibi hizmetleri ile ayrıcalıklı bir yaşam tarzı ile Pine Valley Homes Projemiz’e sadece 3-4 km mesafededir.

Pine Valley Homes Projemiz lokasyon olarak doğa tutkunları için de eşsiz bir konuma sahiptir. Caretta Caretta Kaplumbağaların sıkça yumurtalarını bırakmak için geldiği Alagadi Turtle Beach (Kalplumbağa Plajına) 4 km mesafede,  ayrıca huzur dolu ve doğadaki bitki örtüsü ile adamıza özel orkideler kelebekler ve kuşların doğal ortamına da yürüme mesafesinde bulunmaktadır.  Günlük ihtiyaçlarımız olan Süpermarket ve Eczane  ise sadece birkaç dakika mesafededir.

Kasım 2018'de inşaatı tamamlanacak olan ve şirketimizin "amiral gemisi" olarak adlandırdığımız çok yüksek standartlar sunduğumuz INFINITY PROJESİ’nin yapımına  başlamış bulunmaktayız. Çok kısa bir süre içerisinde ELEGANCE PROJESİ’ni de sizlere sunacak olmak bizleri fazlası ile heyecanlandırıyor.

Kuzey Kıbrıs'taki inşaat sektörü günümüzde  ülkenin önde gelen sektörlerden bir tanesidir. Sektördeki bu büyümenin bir sonucu olarak, yatırımcılar ve inşaat şirketleri, rekabetin çok yoğun olduğunu ve her yıl yüzlerce yeni konutun piyasaya sunulduğunu gözlemlemektedir. Sonuç olarak, inşaat endüstrisi  geçtiğimiz yıla oranla %40 daha fazla  satış gerçekleştirmiştir. Bu oran bu yılın daha ilk çeyreğinde %50 artmış durumda. Bu durum yatırımcıların iştahını Kuzey Kıbrıs için daha da arttığını gösteriyor.

Bizler BAŞTAŞLAR İNŞAAT Ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak yenilikleri ve piyasayı yakından takip ediyor ve her konuda daha da ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

Proje Haberleri

Baştaşlar Construction Haberleri