Dil/Language

Nurel Melis Sitesi

Girne / Alsancak
İnşaat Firması: Nurel Construction
  • Teslim Nisan 2021
  • Tipi Apartman
  • Konut
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Bu apartman sitesi projemizde Girne’nin batısında güzelim Alsancak kasabasının kalbinde anayola bir dakika Merit hotellere ve denize sekiz dakika yürüyüş mesafesinde Girne’ye araba ile on dakika hava limanına 45 dakika uzaklıktadır.

Dağ ve deniz manzaralı sakin ve huzurlu bir kasaba da bir ada ülkesi için çok uygun fiyatlar la 1 yatak odalı 2 yatak odalı ve 3 yatak odalı dairelerimiz sizleri bekliyor.

Yeni başlayacak 5 blok tan oluşan havuzlu sitemiz 24 ayda teslim edilecektir.

Havuzlu bulunduğu sitemizin etrafı tel ve duvar ile.

Keyfinize göre seçeceğiniz finiş malzemelerini ve dolapları ile kusursuz bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

SADECE 57.000 STG BAŞLAYAN İNANILMAZ FİYATLARLA.

Firma Profili

Nurel Group, bugün 9 farklı sektörde ve güçlü şirketi bünyesinde barındıran, yatırım yaptığı her alanda kurumsal ve dinamik yapısı ile öncü olmayı başaran, “Her sektörde en iyisini sunma hedefi” ile misyonuna ulaşmayı enerjik yapısı sayesinde sağlayan, güçlü ekip ruhu ile sadece Kuzey Kıbrıs’a değil Türkiye’ye de ürün ve hizmetler sunmaya devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin öncü gruplarından biridir.

Kıbrıs inşaat firması olarak hizmet veren Redif Nurel Construction Ltd.  ise 2003 yılından bu yana bir çok başarılara imza atmıştır. Müşteri memnuniyeti herzaman birinci hedefimiz olmuştur.

Yapıp teslim ettiğimiz 13 adet apartman blokunun dışında yapmış oluğumuz taahhüt ve taşeronluk işlerinde de aynı düşünce ile bugünümüze gelmiş bulunmaktayız.

Proje Haberleri

Nurel Construction Haberleri