Dil/Language
İnşaat Firması: Northernland Construction
  • Teslim 2020
  • Tipi Residence
  • Konut
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Northern Park

Yeni Hayata Yeni Yatırım

Rahat yaşam standardıyla Gazimağusa’da yeni bir başlangıç yapın.

Mağusa’nın en işlek caddesi ve en gözde yerleşim bölgesinde yer alan Northen Park çalışan insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışıyor.

DAÜ’ye, marketlere, denize, alışveriş merkezine, sinema ve restoranlara yürüme mesafesinde.

Türk Tapulu,

Asansörlü,

Güvenlik,

Otopark

Engelli Dostu

Bakım ve onarım hizmeti

 

Daire özellikleri

1 yatak odası veya 2 yatak odası

Salon, mutfak,

Mutfak dolapları,

Gömme dolap,

Lüks WC-Banyo fayansı ve vitrifiye, 2+1 dairelerde 2 WC-banyo

Çift cam pencereler,

Kombi,

Merkezi uydu Sistemi,

Merkezi hidrofor sistemi,

Klima altyapısı

 

 

Firma Profili

NorthernLAND Firması 2003 yılından günümüze Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye devam etmekte; yenilikçi, öncü ve her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, firmamız Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı inşaat firması olmayı ve toplumun güvenini kazanmayı başardı. Hiçbir zaman kendi başarımız ile yetinmedik, her zaman mükemmeli aradık. Yapılan her işte, “en iyi” olmak adına çalışmaya devam ettik. Firmamız çalışmalarını, yapılarını, projelerini ve başarılarını Kıbrıs standartlarının üzerine çıkarmak için çalışmakta ve uluslararası platformlarda söz sahibi olmayı en büyük hedef olarak benimsemektedir. Nitekim tasarladığımız her öncü proje ve inşa ettiğimiz her yapı ile başarımıza bir adım daha yaklaştığımız görülmektedir.

Aldığımız her bir başarının temelinde başarılı bir takım çalışması ve güçlü bir ekip ruhu yatmaktadır. Bizim için en önemli değerler olan şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik gibi prensiplerimiz ile her zaman doğru yerde doğru adımları atmamız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Her projemizde, inşa ettiğimiz her bir konutta müşterilerimizin “yaşam kalitesini” artırmayı ve rüyalarındaki evlere kavuşmaları için çalışıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri ve NorthernLAND kalitesi birleşince ortaya çıkan mükemmel projeler ve bu projeler sonunda gerçekleşen hayallere şahit olmak işimizi en doğru şekilde yaptığımızın göstergesidir. Firmamızın en önemli motivasyon noktası mutlu müşterileridir. NorthernLAND’ın asıl amacı en yüksek standartlardan ödün vermeksizin söz verdiği “Kaliteli Yaşamı” müşterilerine sunmak ve tüm bunların sonucunda elde ettiği başarıları uluslararası platforma taşımaktır.

Proje Haberleri

Northernland Construction Haberleri