• Haber Ara
Dil/Language
İnşaat Firması: Nicosia Royal City
  • Teslim Nisan 2019
  • Tipi Apartman
  • Konut 172
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Küçük Kaymaklı’ya yeni bir çehre kazandıracak olan ‘’Nicosia Royal City’’ projesi BNM Trading Ltd. tarafından yapılıyor.

Lefkoşa’ da huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı oluşturacak olan ‘’NRC’’ projesi Türk Koçanlı arsalar üzerine yapılacaktır.

2 etaptan oluşacak olan projede toplamda 11 blok apartman ve 172 adet daire bulunacak. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunacağı projede bunun yanında alıcıları 2+1 geniş teraslı penthouse daireler bekliyor.

Plan çeşitliliği ve değişken fiyat aralıklarının bulunduğu ‘’Nicosia Royal City’’ projesi bir çok kesim için kaçınılmaz fırsatlar sunuyor.

‘’Nicosia Royal City’’ projesi site içerisindeki sosyal aktivite alanları ile yaşam kalitesini ve keyfini arttırarak sizlere ayrıcalık sunuyor. Projede basketbol sahası, açık hava spor alanı, çocuk oyun parkları, yürüş ve bisiklet yolları bulunuyor.

Lefkoşa’nın en merkezi lokasyonlarından birinde bulunan ‘’Nicosia Royal City’’ projesi birçok önemli noktaya yakınlığı ile hayatınızı daha kolay hale getiriyor.

Şehir merkezine sadece 2 dk mesafede bulunuyor. Otobüs duraklarına, market, eczane, restoran, LTB açık pazarı ve yeni yapılacak olan Mustafa Deftarlı Doğa kültür ve spor parkına yürüyüş mesafesinde olan bu proje sizler için yaşamı daha kolay hale getiriyor.

Bölge her geçen gün değer kazanması ve bölgedeki yüksek kira getirisinde projeyi yatırımcılar için kaçınılmaz bir fırsat haline getiriyor. Peşinatsız ödeme seçeneği ile diğer tüm projelerden ayrılan ‘’NRC’’ projesi yatırım için doğru adres.

 

Nicosia Royal City projesinden ev sahibi olmak isteyenler, hiç peşinat ödemeden 120 ay vade ile kredi kullanabilecek.

 

Projemiz Nisan ayının sonunda teslim ediliyor.

 

Proje Özellikleri:

·         Türk Malı

·         Kartlı asansör sistemi

·         Merkezi uydu sistemi

·         Yatak odaları duvar dolaplı

·         High Gloss mutfak

·         Yerler granit seramik

·         Yatak odaları parke

·         En-suite

·         Site içerisinde basket sahası

·         Çocuk oyun parkı

·         Bisiklet ve yürüyüş yolları

Firma Profili

Proje Haberleri

Nicosia Royal City Haberleri