• Haber Ara
Dil/Language
İnşaat Firması: Mehmet Eminoğlu Investment
  • Teslim -
  • Tipi Residence
  • Konut 32
  • Proje Alanı 6325 m²

Proje Bilgisi:

Mehmet Eminoğlu Investment güvencesi ve kalitesiyle;
Magic Loft

Kıbrıs konut projelerinde yine bir ilke imza atıyoruz. 
Girne'nin, hatta adanın ilk ve tek Loft projesi ile karşınızdayız. 

Girne Semih Sancar Caddesi’nde yer alıyor Magic LOFT projemiz.
Yenilikçi, modern, genç ve dinamik mimarisiyle Kıbrıs'ın ilk ve tek loft projesi olacak.
Ana cadde üzerinde inşa edilecek olan Magic LOFT projesinde bodrum, zemin kat ve sende kattan oluşan toplamda 300m2 kullanım alanı ve ön kısmında kendine ait park yeri olan 5 adet ticari mağaza, m2leri 95 ile 125 m2 arasında 2+1 dubleks loft şeklinde 27 adet daire bulunuyor. 

1. kattaki loft dairelerin tabela değeri yüksek olduğundan ofis kullanımına da uygun. 
Özellikle köşe konumda bulunan loft dairelerin geniş teras alanları olacaktır. Binanın en üstündeki teras alanında oldukça geniş ortak yüzme havuzu ve 360 derece panoramik deniz ve dağ manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz roof bar yer alacak..

Lokasyon olarak Girne’nin en merkezi lokasyonunda yer alan Magic LOFT projesi Girne çarşısına, marketlere, okullara, hastanelere, toplu ulaşım duraklarına, otellere, restoranlara çok yakın mesafede.

Detaylı bilgi için: 
0 533 871 42 23 
0 548 865 61 71

Firma Profili

Çıktığımız bu yolda bizim için en önemli olan şey, yolumuzda ‘değerimizi’ kaybetmemek olmuştur.

Mehmet Eminoğlu İnvestment, dürüstlük ve kaliteye dayalı şirket politikasıyla insanlara en doğru şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Bugün yaptığımız gelecek yıllarda sürdürülebilir bir marka yaratma hedefiyle attığımız emin adımların temelini oluşturmaktır. Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunurken, inovalite ve kaliteli projeleri hayata geçirerek insanların yaşam biçimlerini de değişen çağa uyarlayabilmektir.

Yaptığımız her proje bizim için bir anlam taşımakta ve her projenin kendi içinde amaçları vardır.

Hiçbir zaman sıradanlaşmadan, zaman içerisinde, zamana doğru orantılı büyümek şirket vizyonumuzdur. Misyon ve vizyonumuza bakıldığı zaman iş kültürümüzü belirleyen odak noktanın heyecana ve ekip ruhuna dayalı olduğunu mutlaka ki hissedersiniz.

Çevreye yansıttığımız pozitif katkılar, yapılan her işin özel olduğunu anlatmaktadır.

Misyon yönetim ve vizyon liderlik gerektirir. Mehmet Eminoglu kurduğu ekip ve kendi liderlik anlayışıyla bu yolda ilerlemektedir.

Proje Haberleri

Mehmet Eminoğlu Investment Haberleri