• Haber Ara
Dil/Language
İnşaat Firması: Mehmet Eminoğlu Investment
  • Teslim Agustos 2017
  • Tipi Apartman
  • Konut
  • Proje Alanı

Proje Bilgisi:

Mehmet Eminoğlu Investment tarafından inşa edilen konsept bina Magic Tower, Girne Mete Adanır caddesi üzerinde yer almaktadır. 2014 yılında yapımına başlanan Magic Tower, 9 kattan oluşmakta ve içerisinde 3 adet dükkan ve 10 adet daireyi barındırmaktadır.

Bodrum katında 600 metrekare otoparkı bulunan binamızda, 2 adet 2+1 ve 8 adet 110 metrekareden oluşan 3+1 daire yer almaktadır. Yüksek görünürlüğe ve ulaşım kolaylığına sahip binamız, Girne’nin simgelerinden biri haline gelmiştir.

Projemiz Türk Malı olup, teslime hazırdır. 

Firma Profili

Çıktığımız bu yolda bizim için en önemli olan şey, yolumuzda ‘değerimizi’ kaybetmemek olmuştur.

Mehmet Eminoğlu İnvestment, dürüstlük ve kaliteye dayalı şirket politikasıyla insanlara en doğru şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Bugün yaptığımız gelecek yıllarda sürdürülebilir bir marka yaratma hedefiyle attığımız emin adımların temelini oluşturmaktır. Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunurken, inovalite ve kaliteli projeleri hayata geçirerek insanların yaşam biçimlerini de değişen çağa uyarlayabilmektir.

Yaptığımız her proje bizim için bir anlam taşımakta ve her projenin kendi içinde amaçları vardır.

Hiçbir zaman sıradanlaşmadan, zaman içerisinde, zamana doğru orantılı büyümek şirket vizyonumuzdur. Misyon ve vizyonumuza bakıldığı zaman iş kültürümüzü belirleyen odak noktanın heyecana ve ekip ruhuna dayalı olduğunu mutlaka ki hissedersiniz.

Çevreye yansıttığımız pozitif katkılar, yapılan her işin özel olduğunu anlatmaktadır.

Misyon yönetim ve vizyon liderlik gerektirir. Mehmet Eminoglu kurduğu ekip ve kendi liderlik anlayışıyla bu yolda ilerlemektedir.

Proje Haberleri

Mehmet Eminoğlu Investment Haberleri