Dil/Language

Magic Templos

0 / Zeytinlik
İnşaat Firması: Mehmet Eminoğlu Investment
  • Teslim Mart 2020
  • Tipi Villa
  • Konut 11
  • Proje Alanı 1800 m²

Proje Bilgisi:

Girne’nin eşsiz yerleşim yerlerinden biri olan Zeytinlik bölgesinde, Türk koçanlı bir alana yerleşen 11 adet müstakil villa, Mehmet Eminoğlu Investment kalitesiyle, sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Şehir merkezine yakın olmasına rağmen, zeytin ağaçlarının içerisinde huzur ile buluşturuyor.

Kendilerine ait bahçelerin içeresine konumlandırılan dubleks villalarımızın, 88 metrekare olan alt katında giriş holü, salon, mutfak ve kiler alanı bulunmaktadır.

 73 metrekare olan üst katta ise en-suite ebeveyn odası, 2 adet yatak odası ve özel olarak tasarlanmış çamaşır alanı konumlandırılmıştır.

Doğal güzelliğin tadını doyasıya çıkarmanız için, zemin katta, ön cephede açık, arka cephede ise üstü kapalı olmak üzere 9.50 metrekare olan iki adet teras bulunmaktadır.

 Üst kattaki teras ise kişiye özel yaşam alanı sunmaktadır.

 Toplamda 160 metrekare kapalı kullanım alanına sahip olan villalarımızda çatı, Kıbrıs havasını manzara ile buluşturmak için teras olarak düzenlenmiştir.

Magic Templos, müstakil villa anlayışını, konumu ve stili ile birlikte değiştirmeye geliyor.

 

 

Firma Profili

Çıktığımız bu yolda bizim için en önemli olan şey, yolumuzda ‘değerimizi’ kaybetmemek olmuştur.

Mehmet Eminoğlu İnvestment, dürüstlük ve kaliteye dayalı şirket politikasıyla insanlara en doğru şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Bugün yaptığımız gelecek yıllarda sürdürülebilir bir marka yaratma hedefiyle attığımız emin adımların temelini oluşturmaktır. Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunurken, inovalite ve kaliteli projeleri hayata geçirerek insanların yaşam biçimlerini de değişen çağa uyarlayabilmektir.

Yaptığımız her proje bizim için bir anlam taşımakta ve her projenin kendi içinde amaçları vardır.

Hiçbir zaman sıradanlaşmadan, zaman içerisinde, zamana doğru orantılı büyümek şirket vizyonumuzdur. Misyon ve vizyonumuza bakıldığı zaman iş kültürümüzü belirleyen odak noktanın heyecana ve ekip ruhuna dayalı olduğunu mutlaka ki hissedersiniz.

Çevreye yansıttığımız pozitif katkılar, yapılan her işin özel olduğunu anlatmaktadır.

Misyon yönetim ve vizyon liderlik gerektirir. Mehmet Eminoglu kurduğu ekip ve kendi liderlik anlayışıyla bu yolda ilerlemektedir.

Proje Haberleri

Mehmet Eminoğlu Investment Haberleri