• Haber Ara
Dil/Language
İnşaat Firması: Mehmet Eminoğlu Investment
  • Teslim Ağustos 2019
  • Tipi Apartman
  • Konut 18
  • Proje Alanı 1800 m²

Proje Bilgisi:

Şehir merkezine ve okullara çok yakın konumda olan en yeni projemiz Magic Kayla, 5 kattan oluşmaktadır. 400m2 otopark alanına sahip olan projemizin ilk iki katında 8 adet 80 metrekare kullanım alanına sahip 3+1 daire yer almaktadır. 3. Ve 4. Katta ise kullanım alanları ve teras büyüklükleri değişkenlik gösteren 8 adet 2+1 daire bulunmaktadır. En üst katta ise 2 adet 105 metrekare 3 yatak odalı penthouse dairelerimiz, 25 metrekare teras alanına sahiptir. Mehmet Eminoğlu Investment’in yenilikçi vizyonuyla tasarlanan Magic Kayla, sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunacaktır. *Aynı özelliklere sahip 2 adet dairemiz bulunmaktadır. Farklılıkları ise bir dairemiz KUZEY-DOĞU cephe, diğer dairemiz KUZEY-BATI cephesindedir.

Firma Profili

Çıktığımız bu yolda bizim için en önemli olan şey, yolumuzda ‘değerimizi’ kaybetmemek olmuştur.

Mehmet Eminoğlu İnvestment, dürüstlük ve kaliteye dayalı şirket politikasıyla insanlara en doğru şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Bugün yaptığımız gelecek yıllarda sürdürülebilir bir marka yaratma hedefiyle attığımız emin adımların temelini oluşturmaktır. Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunurken, inovalite ve kaliteli projeleri hayata geçirerek insanların yaşam biçimlerini de değişen çağa uyarlayabilmektir.

Yaptığımız her proje bizim için bir anlam taşımakta ve her projenin kendi içinde amaçları vardır.

Hiçbir zaman sıradanlaşmadan, zaman içerisinde, zamana doğru orantılı büyümek şirket vizyonumuzdur. Misyon ve vizyonumuza bakıldığı zaman iş kültürümüzü belirleyen odak noktanın heyecana ve ekip ruhuna dayalı olduğunu mutlaka ki hissedersiniz.

Çevreye yansıttığımız pozitif katkılar, yapılan her işin özel olduğunu anlatmaktadır.

Misyon yönetim ve vizyon liderlik gerektirir. Mehmet Eminoglu kurduğu ekip ve kendi liderlik anlayışıyla bu yolda ilerlemektedir.

Proje Haberleri

Mehmet Eminoğlu Investment Haberleri