• Haber Ara
Dil/Language

Sakarya Evleri

Mağusa / Sakarya
İnşaat Firması: Erbatu Emlak İnşaat
  • Teslim 2007
  • Tipi Apartman
  • Konut 40
  • Proje Alanı - m²

Proje Bilgisi:

GAZİMAĞUSA MERKEZ - SAKARYA EVLERİ:

Toplam 5 Blok, 36 Adet 160 m2 3+1 daire ve 4 adet dükkandan oluşan projemiz,Temmuz 2005 Tarihinde başlayıp, Temmuz 2007 tarihinde müşterilerimize anahtar teslim yapılmıştır.


FAMAGUSTA CİTY CENTER - SAKARYA EVLERİ

Project contains 5 separated building with 36 apartment 3+1 (every apartment 160m²) and 4 area for shops. Construction had been started in July 2005 and in July 2007 all keys were given to our customers.


ЦЕНТР Г. ФАМАГУСТА - SAKARYA EVLERİ

Проект состоит из 5 отдельностоящих зданий с 36 апартаментами 3+1 (прощадь каждых апартаментов 160 м²) и 4 помещения для магазинов. Стоительство проекта было начато в июле 2005г. и в июле 2007г. все ключи были переданы нашим покупателям.

Firma Profili

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

erbatuŞirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Proje Haberleri

Erbatu Emlak İnşaat Haberleri