• Haber Ara
Dil/Language

Rich Heaven Villaları

Mağusa / Yeni Boğaziçi
İnşaat Firması: Erbatu Emlak İnşaat
  • Teslim 2011
  • Tipi Villa
  • Konut 5
  • Proje Alanı - m²

Proje Bilgisi:

YENİBOĞAZİÇİ - RİCH HEAVEN VİLLALARI:

Toplam 5 Adet, 200 m2 3+1 Dublex Villadan oluşan projemiz, Şubat 2010 Tarihinde başlayıp, Şubat 2011 Tarihinde müşterilerimize anahtar teslim yapılmıştır.


YENİBOĞAZİÇİ DİSTRİCT NEAR FAMAGUST CITY – VİLLAS RICH HEAVEN

Complex contains 5 duplex villa 3+1, (each of them 200m²). Construction had been started in Fabruary of 2010 and in Fabruary of 2011 all keys were given to our customers.


РАЙОН YENİBOĞAZİÇİ, ПРИГОРОД Г. ФАМАГУСТА – КОМПЛЕКС ВИЛЛ RICH HEAVEN

Комплекс состоит из 5 дуплекс вилл 3+1 (общая площадь каждой виллы 200 м²). Строительство было начато в феврале 2010г. и в феврале 2011 г. все ключи были переданы нашим клиентам.

Firma Profili

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

erbatuŞirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Proje Haberleri

Erbatu Emlak İnşaat Haberleri