• Haber Ara
Dil/Language

Real Trust Apartmanı

Mağusa / Mağusa Merkez
İnşaat Firması: Erbatu Emlak İnşaat
  • Teslim 2008
  • Tipi Apartman
  • Konut 16
  • Proje Alanı - m²

Proje Bilgisi:

GAZİMAĞUSA MERKEZ – REAL TRUST APARTMANI:

Toplam 16 adet 70 m2 2+1 daireden oluşan projemiz Şubat 2006 Tarihinde başlayıp, Şubat 2008 Tarihinde müşterilerimize anahtar teslim yapılmıştır.


FAMAGUSTA CİTY CENTER – APARTMENTS REAL TRUST

Project contains 16 apartment 2+1 (each of them 70m²). Construction had been started in Fabruary of 2006 and in Fabruary of 2008 all key were given to our customers.


ЦЕНТРА Г. ФАМАГУСТА – АПАРТАМЕНТЫ REAL TRUST

Проект состоит из 16 апартаментов 2+1 (площадь каждых апартаментов 70м²). Строительство проекта началось в феврале 2006 г. и в феврале 2008г. все ключи были переданы нашим покупателям.

Firma Profili

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

erbatuŞirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Proje Haberleri

Erbatu Emlak İnşaat Haberleri